Odloučení - Vzdorovitý jazz (2022) (epizoda)

Mark sa nevie vyrovnať so smrťou svojej ženy. konečne sa nám to začína hýbať, revolta začína

Hon na ponorku (1990)

Filmu by pomohlo skresať stopáž, pred finále nalodenia mi boli tie manévre už trošku ukradnuté, ináč všetko v pohode

Odloučení - Hra na schovávanou (2022) (epizoda)

Jop, toto bola vata. Predpokladanám že tzv maintenance nám upraví prostredie v kancli, alebo aspoň ten podozrivý výťah

Odloučení - Vaše pravé já (2022) (epizoda)

Truman show 2.0 ktorý nás stále posiela chodbami labyrint-kanclu, svet v ktorom emócie nemajú miesto. Trochu mi to pripomína aj equilibrium, len toto je už celé v digitálnom svete, zdá sa

Odloučení - Dobrá zpráva o pekle (2022) (epizoda)

Na úvod mi to pripomína časť Rick and Morty kde makali night people kvôli abs a zároveň časť s Úložiskom pre Jerryov

Odloučení - Na věčnosti (2022) (epizoda)

Peklo z ktorého sa človek len tak ľahko nedostane, ibaže by mu to schválilo vlastné Ja, takže sorry, bro. Keď nechceš jesť hríby tak budeš čítať ospravedlňujuce texty na kameru ako v Číne. Z tohto sa musí dať dostať, či? Majú tu každopádne dlhšie chodby ako v Monty python

Odloučení - Half Loop (2022) (epizoda)

Pripomína mi to Truman show ktorý je v office pekle. Ak budete mať niekedy pocit, že čísla vedia byť desivé, tak si spomeňte na Helly.

Bojovník - Série 3 (2023) (série)

veľmi vysoka úroven celej sezóny, na to že ide o trojku. No tie efekty, strih súbojov, dialógy a aj komparz mi prídu miestami na 3/5 čo je už level telenovela. Trošku cítiť nižší rozpočet a musí sa ísť už nejak z kopca

Bojovník - Dokonalá příležitost (2023) (epizoda)

Dosť výživné finále po veľmi vysokej úrovni celej tretej sezóny. Na 5/5 to už istú dobu ťahalo. No tie efekty, strih súbojov, dialógy a aj komparz mi prídu miestami na 3/5 čo je už level telenovela.