Rozčarování - Když padá temnota (2023) (epizoda)

Magic v plnej sile prevláda v súboji medzi matkou a dcérou. Napokon je to ako v Harry Potterovi, kde sa namiesto komplikovaných kúziel už len strieľa farebnými bleskami. The God: Luci, you know the rules, now you stay in heaven forever and ever. Hahaha and ever muhaha!

Rozčarování - Série 5 (2023) (série)

Šiesta séria nemusela byť keby na konci päťky nevytiahli evil Twin bean, už to bol dosť veľký cliffhanger, ktorý snáď poprel celú päťku. Žiaľ seriál nemá potenciál Ricka a Mortyho, takže toto je vlastne jednohubka bez vidiny rewatchu.

Rozčarování - Terapie šokem (2023) (epizoda)

Bean sa ocitá v psychologickom vážení ako Neo v Matrixe alebo Rick v simulácii federácie. Väzni si musia uvedomiť čo ich robí slobodnými, kto má nad nimi skutočnú moc a kto žiadnu

Saw X (2023)

Po rokoch tu máme ďalší saw. Neviem koľko to budú ešte tvorcovia žmýkať ale mám pocit že toto nie je posledná hra. Film má samozrejme kopu chýb a možností vyhnúť sa osudu, ale to býva pri týchto filmoch vedľajšie. Navyše 3min na hru je samozrejme primálo a už druhý mohol vidieť že sa to nedá stihnúť a netreba sa pred smrťou ešte aj rozrezať. Citát dňa: Jigsaw: you are a warrior, boy. Boy: que?

Solární protipóly - Dárek ke dni narození (2023) (epizoda)

Narodeniny dávajú oslávencovi superschopnosti, takže sa ostatní obávajú, že ich pozabíja. Tradíciou je teda zamlčať sviatok samotnému oslávencovi.

Solární protipóly - Nechtěné zosobnění Terryho (2023) (epizoda)

Príliš dlhý pobyt na Zemi začína konečne meniť telá všetkých postáv na ich ľudské verzie. Je načase opustiť Zem. Alebo si predtým užiť život v ľudskom tele se vším všudy