Ooru naito rongu (1992) odpad!

takze. co bolo na tom filme dobre? nic. nechapem ako niekto silou mocou pise 20 riadkovu recenziu o niecom co si nezasluzi ani 3. cakal som nejaky narez a masaker ale toto bolo fakt o nicom. strata casu

Opožděný člověk (2004) odpad!

a toto bolo o com? 83 minut nudy, aj by som zaspal keby ma z toho nebolia oci. namet ktory moze vzniknut iba v Japonsku, ale come on, to spracovanie je strasne. haku 吐く

Láska nebeská (2003) odpad!

predvivately a nevkusny gýč, predvianočna antikristovska propaganda, ako je vlastne prezentovane kuzlo Vianoc?: batoh kondomov, to je ono! -Prci Prci X-mas edition! Vyznat lasku vydatej zene za najlepsieho priatela, to mohol jej manzela rovno zapichnut od chrbta a vziat si vdovu. Dalej vdovec hovori 10 rocnemu synovi ako by si to rad rozdal so Shifferkou, stastne a vesele synku! "Billy recognizes that Joe is the love of his life and suggests that he and Joe celebrate Christmas by getting DRUNK and watching PORN." ; "John (Martin Freeman) and Judy (Joanna Page), meet as body doubles for the SEX SCENES... the two are PERFECTLY COMFORTABLE BEING NAKED and simulating sex on-set..." (from wiki). samozrejme ze k Vianociam neodmyslitelne patri chobotnica! grc grc grc! uz dalej nemozem...

Night of the Demon (1980) odpad!

film night of the demon je strasne zly! tie zvuky su hrozne,ako neviem ktory LSD fetak robil zvukara, ale policajna sirena sa do sceny utoku yettiho proste nehodi! samozrejme skombinovana s inymi zvukmi ako napr roar roar. zli yettivoa tu utocia na ludi v lesiku a cele je to akoze retrospektivne od prezivsieho. tento film by sa dal spravit ovela ovela lepsie, ved to boli casy ked siel texasky masaker tak bi*ch please, dafuq?

Přání (2023)

Zatiaľ som si pozrel pitch meeting a prečítal pár komentárov a mam pocit že ide o taký film z Wishu 😸

Kamen Rider - Episode 26 (1971) (epizoda)

Toto by mala byť legendárna časť Underworld's Dictator, Starfish Hitler!! https://youtube.com/watch?v=ZtVBPB9-wWo&feature=shared

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Vydržal som pol hodinu a nič sa tam nestalo, vtip tam snáď nebol ani jeden. Hodnotiť radšej nebudem vôbec...

Krvavé pobřeží (2009)

pozor, toto je zostrih dvoch filmov, kde ma kazdy cez 2 hodiny, toto je vycuc pre Zapad

Vicky Cristina Barcelona (2008)

sice som zmeskal zaciatok na tv Wau a zacal pozerat az po prvej reklame (zmeskal som tak 10-15min), ale nevadi, horsie je ze som prespal koniec :D chytila ma jedna reklama asi v 4/5 filmu a zobudil som sa az o jednej v noci :D sice som si preictal ako to skoncilo a zacalo no asi nebudem moct hodnotit film napokon. inac bol podla mna celkom zaujimavy, o dvoch seminaivnych americankach, ktorych sa zmocnil spanielsky milovnik, ktoreho sarmu a zvadzaniu nemohli uniknut. Penelope bola uzasna, ten jej nastup a temperament bol az dychberuci. spanieli si proste povodili amikov na fronte lubostneho zivota :) /ziadne prekvapenie/ pacili sa mi spanielske realie a prostredie, iny zivot.