Sex Tape (2014)

No větší blbost jsem hodně dlouho neviděla. Podle začátku jsem čekala příjemnou komedii o manželství a problémech rodinného života, ale stále nechápu, co jsem to vlastně viděla (no, viděla, spíš to pak už jen běželo). Navíc se celej film motal kolem amatérskýho porna na iCloud, který když se synchronizuje, i vzdáleně na víc zařízení, tak nejen přidává, ale také maže, takže film postavený na naprostém nesmyslu. Takže jedna * za vtip se Siri :-)

Avengers: Age of Ultron (2015)

Prošvihla jsem prvních 15 minut filmu a upřímně mi to nechybělo, klasický film plný superhrdinů. Pokusy o zničení Země zachrání skupinka Avangers a zneškodní nepřítele (ne úplně, jak jinak). Ale super efekty, hlavně jsem si je uživala ve 3D. Docela jsem se i pobavila, vtipy většinou sedly. A nejlepší z celýho filmu? Iron Man :-)

Lucy (2014)

Nápad na téma super, části s Morganem Freemanem taky super (i když mi to vždycky připadalo, že se najednou dívám na úplně jiný film), ale jinak jsem tolik nadšená nebyla. Díky tomu, že se dívka předávkuje novou drogou, dostane se jí možnosti využívat naplno svůj mozek se mi líbí (i když jakoby to křičelo: "lidi, fetujte, budete chytřejší"). Zaručeně bych se obešla bez akčních a nesmyslných scén, stačilo toho hlavní zmetka zabít na začátku a ne mu jen opchroumat ruce.

Krvavý diamant (2006)

Z filmu jsem velice nadšená, hlavně proto, že se v ně řeší téma občanské války a to, jak dopadají prostí občané v Sierra Leone. DiCaprio se úžasně ujal hlavní role pašeráka diamantů, jen bych vynechala jeho zácěrečnou scénu s telefonátem. Když neměl sílu, aby ho Solomon nesl, tak neměl ani síli na střílení a už vůbec ne na ten děsný telefonát. Nebýt této scény, dala bych 5*.

Tajemná řeka (2003)

Drsný film, úžasné herecké obsazení. Zavraždění dítěte je jednou z nejhorších věcí, hůř pokud je dítě zavražděno dítětem. Jen mi přišel zvláštní závěr, kde byl zabit nevinný člověk a vrah zustal nepotrestán.

Grandhotel Budapešť (2014)

Celý film se mi moc líbil, jen bych změnila konec, vzhledem k celému filmu a jeho atmosféře mi přišel konec tak nějak odfláknutý a rychle zakončený. Jakobych se dívala ke konci na úplně jiný film. Místy mírně drsný humor, ale film mě moc bavil.

Purpurové řeky (2000)

Napínavý film, děsivá atmosféra a prostředí, ale zbytečně protažený konec s lavinou.

Jen blázni spěchají (1997)

Příjemná komedie, moc se mi líbil Matthew Perry a jeho úžasný výraz. Jinak šlo o klasickou romantiku, kdy se nejdřiv chtěji, pak ne a pak zase jo. Určitě bych vynechala scénu, kdy na hranicích Perry zastavil všechna auto.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Úžasný seriál, mám moc ráda celý tento pomatený podmořský svět a hlavně SpongeBoba. Bavím se u každého dílu, doporučuju všem, kteří se potřebují odreagovat a pobavit.

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

SpongeBob je nejlepší mořská houba na světě. Film je skvělý, plný mořské vody, humoru a doplněn o Davida Hasselhoffa. Nechyběla ani žádná seriálová postava. Pokaždé se u tohoto filmu velice dobře pobavím.