Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
Annuvin
Annuvin
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Sci-Fi
Drama
Komedie
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Japonsko
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Ghost in the Shell
(1995)
Vetřelec
(1979)
O dívce, která proskočila časem
(2006)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Gladiátor
(2000)
Počátek
(2010)
Pevné pouto
(2009)
Matrix
(1999)
Avatar
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Fortress