• Krátkometrážní

Equilibrium (2002)

Myšlenka tohoto filmu je velmi dobrá, ale chtělo by to rozhodně lepší zpracování. Hlavně co se týče vizuálního zpracování. Bale se mi v hlavní roli celkem líbil, ale rovněž se ta příběhová linie kolem hlavních i vedlejších postav mohla více rozvinout. Hlavně co se týče jeho manželky. Pro mě lepší průměr, takových 6/10

Arrow (2012) (seriál)

Tak pilotní díl se mi hodně nelíbil. Celkové zpracování působí lacině a nevěrohodně. Úplně v tom vidím Smallville. Na druhou stranu se mi docela líbí hlavní hrdina, ten je celkem sympatický. Po shlédnutí druhého a třetího dílů se to začíná rozjíždět a jsem zvědavý, co se z toho vyklube. Takže po první řadě musím uznat, že se to krásně rozjelo a jsem zvědavý s čím přijde ta druhá. 1. série - 7/10 // Druhá série je naprostá pecka, tolik komiksových postav v jednom seriálu je vážně super a navíc si to udržuje svoji laťku v jednotlivých dílech dosti vysoko. ///Tak mám zase sebou i tu druhou řadu a jsem celkem spokojen. Jediné co bych tomu vytkl je, že mi to už ke konci přišlo trochu natahované, ale stejně se těším na tu třetí. 2. série 8/10

Víkend (2011)

Film je to moc zajímavý, bohužel má své ale. To hlavní ale je, že se vlastně za celou tu dobu nic neděje. Čekal jsem nějaký zvrat, alespoň na konci filmu a ono pořád nic. Film staví na výkonech herců, které jsou naštěstí velmi dobré a celý film tak zachraňují. Bohužel ani ty emoce jsem necítil. Čekal jsem, že to bude hodně podobné filmu Shame, ale to bohužel není. 6/10

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Parádní podívaná s mými oblíbenými herci. Tento film si na nic nehraje a jde si ve svých stopách. A daří se mu to až překvapivě dobře. Podoba obou herců se rovněž povedla na jedničku .8/10

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Parádní podívaná, která předčila i první díl. U toho filmu jsem se opravdu nenudil a hlavní hrdinové hláškují snad na každém kroku. Hlavně Norris mě opravdu rozesmál. Jsem opravdu zvědavý s čím a hlavně kým přijde třetí díl. 8/10

Madagaskar 3 (2012)

Moc hezká podívaná pro oči a dokonce jsem se i párkrát zasmál. Tučňáci se mi opět líbili asi nejvíce, mám pro ně prostě slabost. Místy je to moc nepřehledné a moc akční (kupříkladu hlavní záporačka, která se svými schopnostmi podobá spíše Hulkovi), což je u tohoto typu filmu mínus. 5/10

Jumper (2008)

Začátek filmu mě docela bavil, ale to bylo bohužel skoro vše. Nápad to je velmi zajímavý, ale chtělo by to více rozpracovat. Hlavní postava, vlastně se to týká všech postav, je nemastná a neslaná. A celý film se nese v podobném duchu. Co se mi na filmu líbilo nejvíce jsou schopnosti "jumperů", ale co se týče "paladinů" (celkem stupidní název) je to nuda. Také se mi velmi líbily efekty, takže dávám 3*. 5/10

Čistá duše (2001)

Tak nádherný film, plný emocí. Životní příběh Johna Forbese Nashe jsem předem neznal, takže mě to bavilo ještě více. Parádní herecké výkony, hlavně Russell Crowe hrál opravdu výtečně. Plný počet a místo v mé TOPce má tento film zaručeno. 10/10

Max Payne (2008)

Ano, je pravda, že si to ty čtyři hvězdičky nezaslouží, ale musel jsem je dát, už jenom kvůli tomu, že to má tak málo procent. Je to taková odpolední oddechovka a já jsem od toho tolik nečekal. Hrál jsem všechny Max Payny a ty měli samozřejmě lepší atmosféru a všechno, ale stejně mě ten film bavil. 6/10

Parchanti (2010)

U tohoto filmu jsem přemýšlel, kolik mu těch hvězdiček nakonec mám dát. A vyhrály to nakonec tři. Jsou to spíše takové lepší tři. Začátek mě hodně bavil, ale pak se zbytek filmu nesl v takovém nudnějším duchu. Efekty mohly být také lepší. Za mně takové tři a půl hvězdičky, ale na ty čtyři to bohužel nemá. 6/10