Plán útěku (2013)

Výborný film, Arnie a Sly jsou prostě excelentní. Fakt před nimi smekám, v jejich letech... A klasická scéna s kulometem utrženým z vrtulníku neměla taky chybu.

Machete zabíjí (2013)

Tohle mě fakt bavi, navic za upoutávka na další díl, nemá to chybu!! Ale je třeba to brát s nadhledem.

Útok na Bílý dům (2013)

Spousta akce, výbuchů, efektů, prostě klasický Emmerich. Hodně jsem se bavil!!

Podfukáři (2013)

U tohohle filmu na logiku tak nějak kašlu, je to prostě zábava (což u filmu čekám), ano je tam pár hodně nelogických věcí, ale je to, řekl bych, strhující akce, takže na přemýšlení není ani moc času. :)

Siberia (2013) (seriál)

Mix reality show a filmu, nektere postavy pusobi vylozene rusive, ale celek celkem jde.

Iron Man 3 (2013)

Výborný film, skvělé efekty.

Ve stínu (2012)

Jedním slovem SMEKÁM, před panem Ondříčkem za jeho skvělou režii a před Ivanem Trojanem za dokonalý herecký výkon. Málokdy se k filmům vracím, u českých to bohužel platí dvojnásob, ale tento jsem si musel pustit dvakrát a to dokonce za sebou. Vynikající atmosféra "krásných" 50tých let. Co je smutné je to, že tito lidé jsou opět u moci a my je necháme vesele páchat stejná zvěrstva, jako dřív... Tenhle film doufám, nezasvěceným otevře oči, do čeho se naše "skvělá" země opět řítí.

Nespoutaný Django (2012)

Nejlepší film, který jsem za poslední dobu viděl - a to nejsem westernovým fandou.

Dům na konci ulice (2012)

Průměrný thriler s průměrnými hereckými výkony, ale se zajímavým koncem, něco takového by mě ani ve snu nenapadlo. ;)

Méďa (2012)

Super nápad, super provedení, výborné hlášky. U tohohle filmu jsem se skutečně, ale skutečně bavil.