V Bruggách (2008)

Vyborna podivana, krasne mesto.

V bolestech (2013)

Jako amatersky film, je to dobry. Prvni pulka byla, druha horsi.

Kapitán Phillips (2013)

Z ocekavane nudy se vyklubala totalni pecka, plna napeti a silenych zvratu. Navic podle skutecne udalosti. A samozrejme, pred hereckym vykonem Toma Hankse smekam!!

Need for Speed (2014)

Jak bych jako začal, příběh už byl tisíckrát viděn, to znamená je velmi dobře předvídatelný, ale nějak mi to ani nevadilo, protože jak jinak, dobro zvítězilo nad zlem a to se přece počítá. Co musím jednoznačně pochválit, je ZVUK a KAMERA, naprosto dechberoucí. Auta jsou také krásná, což se u tohoto filmu jaksi čekalo, trochu míň se mi líbí, když z nich létají kusy, ale to se také dalo čekat. Nicméně hlavní hrdina, to je kapitola sama o sobě, naprosto neuvěřitelný, přehrávající... Víc mě bohužel k Aaronovi nenapadá, dovedu si ho představit, jako stárnoucího vysokoškolského studenta ve filmu podobném Prcičkám, tam by se to možná hodilo, ale tady působí jako totální zabiják dobrého zážitku. Takže Aarone, moc díky, jen kvůli tobě dvě hvězdy dolů. ;)

Believe (2014) (seriál)

Hodnotím po prvním dílu, vypadá to moc pěkně,Alfonso se nezapře.

Domek z karet (2013) (seriál)

Kevin Spacey je naprosto FENOMENALNI!! Neveril jsem, ze me bude serial z takovéhoto prostředí bavit, ale stalo se a shlédl jsem všechny díly za sebou a jsem opravdu ohromen, je to skutečný zážitek!

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Nejdelších 106 minut mého života. Bohužel jsem si o tomto filmu nic dopředu nezjišťoval o to větším překvapením pro mě byl scénář, když jsem si v titulcích přečetl, že se ho ujal sám Bohuš. Podle toho to také bohužel dopadlo, výkony herců nejdou ani hodnotit, protože žádné nebyly. Hlášky byly vykradeny z prvního dílu, bohužel už nezněly zdaleka tak vtipně, ani nebyly zasazeny do situací, do kterých by se hodily. Je to naprostá katastrofa, doufám, že ostatní, kteří plánují na tento dokument o Bolku Polívkovi jít, budou mít dost rozumu na to, aby se podívali sem a něco si o tom přečetli.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Uff, co k tomuhle filmu napsat, čekal jsem komedii, vzhledem k obsazení, komedie to z mého pohledu určitě není, ale je to velmi silný příběh o odvaze, změně, dobrodružství. Samozřejmě zakončený happy endem, se vším všudy. Závěrečná scéna, prostě nemá chybu!

Vlk z Wall Street (2013)

NEJLEPŠÍ film za hodně dlouhou dobu, jestli za tohle DiCaprio nedostane Oscara, tak fakt nechápu co je to za lidi, co je udělují. Protože fázi mozkové obrny by nikdo nezahrál lépe, klobouk dolů. Hodně mě celkově tenhle film pobavil, neměl jsem žádná očekávání, ale kdybych měl, tak je všechny předčí. Rozhodně doporučuji shlédnout!!!