Tady hlídám já (2012)

Bohužel další z řady těžce podprůměrných českých (ani se mi nechce psát) komedií, nezasmál jsem se ani jednou a to bych právě u tohoto žánru měl, nebo se pletu? Jednu hvězdu dávám pouze za zvolenou lokaci, protože místa natáčení byla opravdu krásná! Ale to je bohužel všechno.

Sinister (2012)

Řekl bych ta do půlky to byl velmi zajímavý film, bohužel konec a dá se říct druhá polovina filmu, byl velký propadák. Jsem rád, že jsem na něčem takovém nebyl v kině. Jediné, co bylo dokonalé od začátku do konce, byla "hudba", která mi hodně připomínala American horror story.

Malá vražda (2011) odpad!

NUDA, neskutečná NUDA, herecké výkony nechci ani výkony nazývat. Hodně dlouho jsem žádný tak nudný film neviděl.

666 Park Avenue (2012) (seriál)

Zatím dávám tři hvězdy, není to přesně to, co jsem čekal. Ale to je samozřejmě subjektivní. Doufám, že se seriál ještě trochu rozjede. Nicméně při čekání na American horror story... ;)

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Opět další film, který potvrdil velikost herce Miroslava Krobota, jeho Pepík nemá chybu. Zbytek herců (obzvlášť Ondra Vetchý) drželi skvělé výkony, které byly viditelné už v seriálu. Nezbývá než ohodnotit 5ti *.

Pomsta (2011) (seriál)

Seriál se mi moc líbí, systém pomsty je velmi dobře promyšlený. Až na některé (pro mě) nesympatické herce je super i obsazení. Jsem u cca. 6 dílu, doufám že tempo nepoleví.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Nevím, kdo byl zoufalejší, jestli režisér, scénarista nebo herci, kteří kývli na účinkování v této parodii. Nic horšího jsem snad nikdy neviděl... Scény alá Harry Potter, apod. Prostě neskutečné.

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

No, nevím... Čekal jsem bohužel úplně jiný film, ale to je můj problém. Každopádně mi to přišlo takové "ploché", bez větší gradace. Nicméně uznávám, že to je můj subjektivní dojem.