Vánoční prázdniny (1989)

Podle mě nejlepší prázdniny s Griswoldama, fakt dokonalá komedie.

Byl jednou jeden polda (1995)

Když sem byl menší, tak mě to bavilo. Ale komedie s náplní pobavit za každou cenu mi začínaj lízt krkem.

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Bože, proč někdo vymejšlí takovýhle svinstva?! Ten co tomu dal něco lepšího jak odpad patří asi taky do odpadu.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Nechápu, jak někdo mohl vymyslet takovouhle zvrhlost. Tenhle seriál je dobrej tak akorát na zvýšení počtu spáchaných sebevražd.

Záhada Blair Witch (1999)

Naprosto krutý, tajemný, mrazivý a děsivý. Nevim proč, ale po shlédnutí tohohle sem se fakt skoro bál jít v noci vykonat potřebu do tajemný místnosti označený písmeny WC. Nevim co dodat, ale vyvolalo to ve mě fakt napětí a mrazivou atmosféru strachu. Takže všechno, co by měl správnej horor splňovat. Jo a doporučuju na to koukat v noci, kdo se na to koukne ve dne přijde o hodně.

Vesnice (2004)

Myslim si, že je to docela hodně povedenej snímek. Hodně lidí ho vodsoudilo, protože se těšili na zběsilou jízdu plnou nadrženejch krvelačnejch příšer. V druhý půlce filmu, kdy začala vyplouvat pointa na povrch a já zjistil, že se žádný krvavý orgie nekonaj, tak sem byl taky docela zklamanej a litoval sem stovky za kino. Ale když přišel závěr a scéna s tim jeepem, nebo co to bylo, tak to mi vážně vyrazilo dech a můj pohled na tenhle film se otočil o 360°. Proto dávám 2* za první půlku s mrazivou a tajemnou atmosférou a 2* za druhou půlku plnou šokujících zjištění.

S tebou mě baví svět (1982)

Asi nejlepší česká rodinná komedie, jiná mě fakt nenapadá. A pohádka vo dvou KAĎIBUDKÁCH má fakt skillz.

Sám doma a bohatý (1994)

Neni to žádnej nářez a titul "Sám doma" si to rozhodně nezaslouží. Ale už sem viděl horší díla co se nacpaly do škatulky zvané rodinná komedie.

Ruka zabiják (1999)

Férová komedie. Dávali to nedávno v telce a já šel málem spát. Naštěstí sem nešel a zkouknul sem to. Je to vtipný, úchylný a má to spád. Fakt dobrá hororová komedie

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Snad jedinej, americkej, nekonečnej seriál, kterej mi fakt nevadil a vobčas sem na něj i mrknul.