Komisař Rex (1994) (seriál)

Ale no tak? Ten pes je hloupej? Prý točí pokračování, ve kterém učí na MIT matematiku, jmenuje se Profesor Rex...Je třeba brát to s nadhledem. Pes je úžasnej, to, že zápletka a rakouské figurky ve formě požíračů housek se salámem za moc nestojí je věc druhá..

Klub sráčů (2000) odpad!

Tenhle humor mě nebere, nevím proč, ale je to tak. Pár scén je fajn, jako ta se šiškou, ale to tenhle film nezachrání..

Můj pes Buddy 2 (1998)

Obě hvězdy pro krásného psa, který svou roztomilostí dokáže lámat ledy. Film o ničem, ale komu to vlastně vadí? No, vypadá to, že většině, u mě dobrý..

Můj pes Buddy (1997)

Hezká vzpomínka na dětství, je to takový milý film, který neurazí.

RRRrrrr !!! (2004)

Vždyť to není tak hrozné. Stačí na to koukat v mírném opojení a hned člověk vidí, co dříve neviděl. Fakt, že stále chybí kámen ale jen tak neomrzí.

Čelisti 3 (1983)

Od odpadu tento film u mě zachránilo pouze to, že natočili čtyřku. Žralok se už skoro nevejde na obrazovku, divím se,že se zmíněnou délkou nemá problémy s manévrováním v oceánu a nedře břichem o dno až do úplného rozedření. Moje oči už zde hodně trpěly a divím se,že jsem na tu čtyřku vůbec koukal po tomhle mistrovském průseru.

Čelisti 2 (1978)

Žralok přibývá na centimetrech a filmu ubývá na napětí, akci a všech dalších aspektech, o kterých fanoušek jen sní. Není to ještě taková tragédie jako o pár let déle, ale už zde je vidět, v jakém trendu bude tato série pokračovat.