Jako štvaná zvěř (1995)

Druhá hvezdička je opravdu asi jenom za Cindy do půl těla...Jinak tyhle "Baldwinovky" jsou všechny naprosto jako přes kopírák, jenom se mění situace a herečka. Jako kulisa k práci to jde, jelikož člověk film nemusí ani moc vnímat, aby věděl, o co v něm jde.

Prometheus (2012)

Víc nedám, je to možná sci fi monstrózních rozměrů,ale je to o ničem. Chybí tam jakékoliv vysvětlení čehokoliv, nic se tam neděje z nějakého důvodu a ani nic co se stane nemá žádné následky. Je to dost velká spatlanina, kterou by možná zachárnil epickej konec, kdyby nějakej vůbec přišel a místo toho se tam neobjevilo něco co mi vetřelce ani vzdáleně nepřipomínalo.... Zabitý film s obrovským potenciálem BTW: Charlize Theron velmi rychle šplhá v žebříčku mnou neoblíbených herců a hereček...

2:37 (2006)

Jde určite o zajímavej film,ale já prostě...kdyby to možná skončilo o půl hodiny dřív,klidně bez vysvětlení,dál bych víc,ale takhle mě už začínali ti ubulený spratci lízt krkem,že jsem je popravdě viděl nejradši na hromadě všechny. Každopádně tenhle film stojí za to, o tom vůbec nepochybuji,jen prostě není pro mě..

Speciální jednotka (2011)

Dobře natočený film o další zbytečné akci pro záchranu jednoho člověka výměnou za vyvraždění poloviny východní populace. Vousatý Novak Djokovic mi v roli hlavního záporáka moc neseděl,ale budiž.

Donnie Darko (2001)

Tak, a teď si jsem naprosto jistej,že tímhle hodnocením nekoho třeba trochu rozčílím,ale já nemůžu dát víc. Mně se to nelíbilo... jsem divnej? Asi to momentálně nebyla dobrá volba filmu,uznávám,že je možný ze chyba je ve mně,ale od takhle hodnocenyho a favorizovaného filmu jsem prostě a jednoduše čekal víc..sorry kraliku

Žraloci útočí (2005) (TV film) odpad!

Když tenhle koment a hodnocení zachrání někomu 88 min času, které by ztratil sledováním "filmu", budu to považovat za úspěch.

Útok z hlubin (1999)

4 za to, že to není stejné jako všechny filmy o žralocích co se od čelistí natočily. Má to spád a dokáže to člověka slušně přitáhnout k obrazovce;)

Pekelné hotely Gordona Ramsayho (2012) (pořad)

Za prvních pár epizod musím dát 4*. Obdivuju Ramsíka, že těm dvěma idiotům z prvního hotelu nerozbil hubu:)

Valkýra (2008)

Dost tomu u mě ubírá ta angličtina, nicméně je to určitě zajímavý a dobře natočený film

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Krásnej film, je v něm tolik hezkého. Hodně se mi líbil styl vyprávění příběhu na střídačku. Tohle musí každého, kdo měl někdy rád chytnout za srdce.