Stranger Things - Kapitola osmá: Bitva u Starcourtu (2019) (epizoda)

Závěr je pravda hodně přepálený, ale vlastně mi to vůbec nevadí. Mnohem víc komiky, než jsem čekal, brutálnější a o něco nechutnější, než dosavadní díky. Dojemné loučení na závěr vymáčklo i nějakou tu slzu, ale je jasné, že nás čeká (přinejmenším) ještě jedna série. A já se moc těším.

Stranger Things - Kapitola osmá: Vzhůru nohama (2016) (epizoda)

Poslední díl svým závěrečným odhalením poněkud ztrácí na dosavadní tajemné atmosféře (prostě když se celou dobu bojíte něčeho v temnotách a teď to naplno profláknete, trochu to ztratí své kouzlo). Přesto se opět podařilo nalákat na díly druhé série, protože asi každému je jasné, že takhle to skončit nemůže.

Stranger Things - Kapitola první: Zmizení Willa Byerse (2016) (epizoda)

Tak ano, není to zlé, ale že bych byl z prvního dílu vyloženě unesen, to se říct nedá. Možná jsem udělal chybu, když jsem jako první shlédl Dark, který mi přijde dospělejší, temnější a rozhodně mě už od prvního dílu chytil, ale na druhou stranu, Stranger Things dám jistě šanci...

Stranger Things - Kapitola sedmá: Kousnutí (2019) (epizoda)

Finále za dveřmi a já pořád dumám, jestli se dozvíme, jak možné, že v USA druhé půli 80. let probíhá v podzemí supertajná sovětská operace, kde běhají desítky a možná stovky sovětských vojáků v uniformách.