Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Nemohu si pomoci, ale pro mě to je jeden ze Spielbergových nejlepších filmů, a to bez nadsázky. Neuvěřitelně zajímavě vykreslený retro styl, skvěle zahrané role (úplně všech!) a hlavně pro mě nejvíce atraktivní příběh, který mě doslova přikoval do křesla. Musím říct, že jsem ledacos Frankovi záviděl, letušky, sestřičky...jop, opravdu výborný film pro nedělní nudné odpoledne i jakýkoliv jiný čas.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Pořád mám nějak radši tu jedničku ale dvojka je taky hrozně super, animace trochu postoupila, je to vidět ....

Den nezávislosti (1996)

Tak jestli todle má bejt nejúspěšnější film všech dob nebo co jsem to četl, tak já jsem Santa Klaus :)

Život je krásný (1997)

Jen málokterý film mě dokáže dostat takhle na kolena. A to nepřeháním, Benigni ukazuje na to, že i když je nejhůř, člověk by neměl ztrácet naději a smysl pro humor.I když to tehdy muselo byt setsakramentsky těžké. Ano, tento film je možná lehce naivní, ale v přijatelné míře a ano, mě se prostě hrozně moc líbí.6******!!!!!!

Mars útočí! (1996)

62%???Vždyť je to neuvěřitelně výborný!

S čerty nejsou žerty (1984)

Nejlepší česká pohádka!!Máchale, spadlo ti to....klasika, moje nejoblíbenější pohádka.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejde jinak než 5*! (Nemůžu si pomoct, ale musím se tu ze srdce zasmát "komentáři" pana Monologa. Nic mě tak dlouho nerozesmálo...)

Kmotr (1972)

Kmotr...nejlepší mafiánský film všech dob, nabušený skvělými herci až po okraj, plyne v mistrovském kabátě svižně jako olivový olej ze Sicílie do amerických žaludků. Prostě nářez!

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Pro mě asi nejlepší díl celé série těchto geniálních filmů. Všechny scény byli na svoji dobu přelomové, vypiplané do největších detailů, a výkony herců, kteří původně ani nevěděli do čeho jdou, jsou přesto naprosto vynikající. Příběh je taky velmi promyšlený a nastoluje spousty otázek, na které se odpovědi dozvíme třeba až v dalších dílech, takže i když Lucas nejdřív nechtěl točit další díly, stejně to asi tak nějak tušil. Musím dat rozhodně 5*.