nopud

Ondřej Dupal

okres Opava
Student

• 26.6.2013  09:34

Spousta lidí mi tento film doporučovala, ale zároveň odrazovala, že je zdlouhavý a nudný. Musím říct, že jsem se navzdory dlouhým záběrům do očí ani chvíli nenudil, ba naopak jsem byl velmi napjatý. Tenhle typ filmu mi neuvěřitelným způsobem sedl a okamžitě jde do mojí Top10.

• 25.6.2013  15:53
    Avengers (2012)

Kecy Iron Mana a samotný Hulk byli boží. Zbytek filmu byl průměrný.

• 23.6.2013  21:03

Stalo se mi snad poprvé, aby mi 3. díl připadl jako nejlepší. Pokaždé jsem si vychutnával dlouhé scény, při nichž se vůbec nemluví. Celý film se dá shrnout jedním slovem - PARÁDA.

• 8.6.2013  15:51
    Bobovy burgery (TV seriál) (2011)

Je to barevné a hýbe se to. To je ale vše.

• 26.5.2013  10:51

Co se mi líbilo: Nádherné záběry na přírodu. Suprové scény v rozbouřeném moři. Nápad. Co se mi už tolik nelíbilo: Příběh byl zdlouhavý a chvílemi nudný. Trochu mi vadilo, jak se ve filmu sami hodnotili a neustále dokola říkali, jak ten příběh úžasný je.

• 23.5.2013  18:18
    Cena života (amatérský film) (2012)

Jednodušší příběh si snad člověk ani nemůže přát. Ale teď vážně - tohle je jako film? Tohle má jako být psychologické? Asi se obrátím k bohu.

• 21.5.2013  14:16
    Svatební cesta do Jiljí (TV film) (1983)

Takový pohodvý a úsměvný film. Super na odreagování.

• 21.5.2013  11:05
    Fontána (2006)

Kdybych mohl, dám 4,5 hvězdičky. Byla to veelmi zajímavá podívaná, která ovšem ve mně nezanechala takový dojem, jako Atlas mraků. Přesto jsem nedočkavě vyhlížel konec. Ne proto, že bych se snad nudil, ale proto, že jsem už chtěl konečně pochopit, oč ve filmu jde.

• 20.5.2013  15:47
    Pravda o sauně (TV film) (2008)

Dokument o činnosti, která mě baví a je neodmyslitelnou součástí mojí zimy.

• 18.5.2013  13:04

Po shlédnutí filmu Neúplatní jsem musel o jednu hvězdu ubrat, protože v tomhle žánru Neuplátní rozhodně vítězí. Dalo by se říct, že to je velmi povedený remake.

• 18.5.2013  09:55
    Duch (1990)

Tak tohle je opravdu pěkný film. Výborná myšlenka, výborná zápletka, výborné napětí a výborná Whoopi Goldberg, která se ve filmu starala o zábavu.

• 13.5.2013  13:50
    Nevědomí (2013)

Super film, který splnil skoro všechny mé požadavky. Akční scény - super. Efekty - super. Herecké výkony - super. Příběh - super. Jediná malinko slabší stránka filmu byla hudba, která byla velmi průměrná. Při poslední nejakčnější scéně, čili výbuchu, mi běhal mráz po celém těle.

• 12.5.2013  15:38
    Láska jako trám (TV film) (1967)

Tak u tohoto filmu jsem se skutečně pobavil. Zlaté svatby jsem zažil 2 (od svých prarodičů) a musím říct, že by mě ani ve snu nenapadlo, že by mohly skončit takto.

• 11.5.2013  09:24
    Etiketa (TV seriál) (2004)

Naprosto parádní pořad. Jako malý jsem se od toho nikdy nedokázal odtrhnout.

• 4.5.2013  19:42

Je to takový příjemný film, přestože to je z velké části demonstrace síly tehdejší československé armády.

• 4.5.2013  19:41

Supr komedie s typicky kachyňovskou stísněností.

• 4.5.2013  19:40

Naprosto pravdivě vypovídající film o lyžařských výcvicích v Česku. A kdo říká že ne, tak kecá.

• 4.5.2013  19:12

Super sranda a super herci. Pěkný film.

• 4.5.2013  18:59
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Tenhle pořad jsem naprosto nepochopil. Jaký to mělo proboha smysl? Kdyby tam alespoň dali nějaké recepty! Někdo může oponovat, že Ano šéfe! je to samé, jenže to je alespoň vtipné a učí českého konzumenta vyšším požadavkům. Tohle byla fakt nuda.

• 4.5.2013  09:20

Dlouho jsem nechápal, o čem ten film je, asi v posledních 5 minutách mi to došlo. Není to totiž nijak dějově nabitý film, ale po celou dobu hraje pěkná hudba a jsou záběry na roztomilého psa. Je to takový ten doják, ale pěkný doják.

• 27.4.2013  11:50
    Vražedná čísla (TV seriál) (2005)

Výborná pohodovka ke svačině.

• 26.4.2013  16:16

Nejlepší střeštěná komedie, jakou jsem kdy viděl.

• 26.4.2013  16:07
    Italian Job (1969)

Film, u kterého jsem se dobře nasmál. Hlavně mě pobavil hlava mafie na pobytu ve vězení, který si svým velkým jměním zpříjemňoval. Spoiler (pokud to někdo čte :D): Závěrečná scéna, kdy celé vězení včetně bachařů mafiánovi aplauduje k úspěšné loupeži, byla skutečně nádherná.

• 26.4.2013  16:01

Takový normální odpočinkový film, který na svého "staršího bráchu" prostě nemá.

• 23.4.2013  07:19

Rozhodně nejlepší díl z celé trilogie (po filmové stránce - knihy se nadají srovnávat). Nejvíce dechberoucí scény, nejlepší hudba (beru ji jako naprosto rovnocennou se staršími hudebními díly), nejlepší akce, nejlepší efekty - prostě nejlepší všechno. Škoda, že se zde také neodehrála bitva o kraj proti Sarumanovi (to by byl ale zase film tak na hodinu), který již nemohl kouzlit, ale stále ještě něco uměl. Proto tedy 99%.

• 23.4.2013  07:12

Film, na který se vždy bojím znovu podívat, protože vím co mě čeká. Ovšem když už jednou oči mé padnou na obrazovku, už se neodtrhnou.

• 23.4.2013  07:09
    Matrix (1999)

Bylo mi 7 let, když jsem tento film viděl poprvé a už tehdy jsem byl nadšen, třebaže jsem z toho nemohl nic mít. Dnes už tímto filmem nikdy nepohrdnu, když hraje v televizi, protože je naprosto dokonalý, jak po stránce efektů a hudby, tak po stránce myšlenky, která zde působí velmi pravdivě.

• 23.4.2013  07:07
    Rain Man (1988)

Troufám si říct, že tohle je jeden z filmů, které mi změnily život. Nebo alespoň pohled na něj. Film, jak má být - dlouho jsem potom nemyslel na nic jiného. Tom Cruise si zde střihl asi svou nejlepší roli.

• 23.4.2013  07:03
    Forrest Gump (1994)

Oproti knížce je zde jedna zásadní změna - film se stává dojemným, knížka je pouze humorný příběh. Mě osobně se líbíl víc film.

• 21.4.2013  17:40

Příjemný film z mých oblíbených ŠEDESÁTEK. Velmi pěkně a vtipně zpracovaný nápad.