Kick-Ass 2 (2013)

Když jsem viděl první díl poprvé, hned po skončení jsem si ho pustil znovu a další den zas, protože jsem nemohl uvěřit, že taková blbost může být tak super. Tento wow efekt se ale u tohoto dílu nekonal. Nevím, jestli to bylo změnou režiséra, ale tenhle díl byl místama až moc vážný, místama až přespříliš brutální a místama až moc vyblitý, neli fekální. Prostě tohle je nastavovaná kaše, která se nepovedla.

Pot a krev (2013)

Ano, byly tam dobré gagy, ale ve 130 minutách byly jako dva kousky masa v kotli fakt hnusnýho guláše. Nuda, blbost a nechutné scény jako řezání lidí, grilování rukou a podobně do krimikomedie fakt nepatřily. To je, jako bych do toho guláše hodil rybí maso.

Iron Man (2008)

Downeyho obličeje mě naprosto dostávají. Naprosto chápu, proč jeho filmové screenshoty tvoří tak velkou část současných meme komiksů. Jen mě tam štval Jeff Bridges, kterého mám zafixovaného jen jako Biga Lebowského a tak mě jako padouch štval.

Surfařka (2011)

Reklamy na Nově jsem silně podcenil, jenže když ona ta Nova si udělá takový trailer, že se pak jen bojíte v těch osm večer na jejich kanál přepnout. No každopádně to bylo velmi sympaticky zahrané, byla tam pěkná hudba a hlavně ty záběry na ony jízdy po vlnách, při těch jsem jen litoval, že nemám televizi s uhlopříčkou 3 metry, protože surfování je překrásný sport, je to můj sen zkusit si to. Dalo by se říct, že u tohohle filmu jsem se rozplýval.

William a Kate (2011) (TV film) odpad!

Nevím kdo mě štve víc, jestli média, která všem cpou neskutečně nudné a zbytečné informace o britské královské rodině nebo ty dementní davy, které jim to žerou. Tohle je prostě čirá sračka a označení sračka by tu mělo být ještě pod odpadem. Až se mi nechce věřit, že v demokratické Británii budou točit filmy, které se podobají dobrodružným filmům o Stalinovi. Myslím, že až se jednou televize Nova rozhodne natočit film o Ivetě Bartošové, vyjde to na stejno.

Sportovní noviny (1994) (pořad)

Dal bych víc, kdyby tento pořad nebyl tak zatížený na Barcelonu. Neustále zaznívá, že "Barcelona je nejlepší fotbalový tým na světě", "Barcelona má ve svém kádru nejlepšího Messiho", "Barcelona utrpěla porážku" - tohle zaznělo, když ji porazil Bayern Mnichov. Nemohli říct, že Bayern vyhrál. Prostě tady tenhle detail mi velmi vadí, třebaže fotbal vůbec neřeším. Ale našlo by se toho i víc a až si vzpomenu, tak to sem zajisté připíšu.

96 hodin (2008)

Dost drsný film nebo spíš téma, který je ovšem velmi nadsazen. Pochybuju, že by jeden bývalý agent dokázal pobít celý bordel po zuby ozbrojených mafiánů - ale chápu to, je to výstraha rodičům, ať si dávají víc pozor na své děti. Na mě to mělo moc velký happy end.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Přesně takový film bych chtěl vidět v letním kině, místo všech těch sraček, co u nás dávají. Každopádně, tenhle film byl super po stránce jak příběhové, tak blá blá blá a tak dále. Prostě se mi to líbilo a taky se přikláním k názoru, že to je nejlepší německý film. Tento fakt ovšem ve mně také vyvolává otázku, proč němci nenatočili takových filmů víc?

Trans (2013)

Stalo se poprvé, že by mě film zradil. Spoiler: Celou dobu ukazuje hlavního hrdinu jako toho dobrého a nakonec je z něj snad největší hajzl! Bomba! Prvně jsem chtěl dát 4 hvězdičky, nakonec dám 5. Tenhle film si mě získal snad vším - příběh, hudba a další ostatní věcičky, které se dají na filmu hodnotit. Komentář, který mě pobavil: Enšpígl