Za borovicovým hájem (2012)

Prvá polovica kde hrá R.Gosling je za 2** a tá druhá keď nastúpi na scénu B.Cooper už stojí za úplné ho...,kecy,nuda,kecy...,ako celok 20-30%

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013) odpad!

Za posledných dvadsať rokov klesla u "nás" úroveň filmovej a TV tvorby na úplné dno a ešte ďalej,ale vždy sa nájde dosť idiotov ktorý si pozrú také sračky,ešte si u toho budú chrochtať blahom ako sa dobre bavia

Hluboko (2012)

Za film ***(60-70%),ale za príbeh "tulenieho" muža Gulliho, podľa ktorého to bolo natočené *****(100%)

Pro strach naděláno (2012) (seriál)

Keby sa tvorcovia nesnažili za každú cenu a neustále byť vtipní(menej je mnohokrát viac), mohlo ísť hodnotenie vyššie.Je tam dosť vtipných a nápaditých hlášok,gagov ,ale častokrát sa tlačí moc na pílu a na diváka to pôsobí viacmenenej kontraproduktívne.

Dnes v jednom domě (1980) (seriál)

Plejáda skvelých hercov v politicko trápnej agitke,o tom aký skvelý "luxus" je bývať v paneláku.Najviac trapné boli scény, ako celý panelák zo širokým úsmevom na tvári ide húfne do prvomájového sprievodu, a rádoby intelektuálne kecy o hovne E.Cupáka,R.Lukavského... .V tejto fraške nesmela chýbať ani "herečka" s koním úsmevom R.Rázlova,vždy keď v TV vidím nejaký program kde sa mihne táto "umelkyňa", tak mi príde nevoľno

Uvnitř mé hlavy (2013) odpad!

98 minút trvajúca psychonuda,kde stále čakáte až sa niečo udeje,a zrazu to prišlo,záverečné titulky:)

V zajetí démonů (2013)

Na tento "horor inšpirovaný skutočnými udalosťami" sa dalo docela pozerať(už som si začínal myslieť že som sa po dlhej dobe dočkal konečne dobrého hororu), až kým neprišlo trápnych záverečných +-30 minút. Démona z posadnutej vypudil s príručným manuálom na vyháňanie diabla,pár latinskými frázami a kúzelnou vetou, démon opusť toto telo(aké jednoduché):-)),duch s guľovnicou sa tiež len tak nevidí...

Přinucen k boji (2011)

Stále ten istý dookola omieľaný obsah týchto "kataratistických" blbostí 90-tych rokov,brat zachraňuje brata alebo sestru alebo naopak... Už som aj zabudol na "hviezdu" bumprásk filmov minulého storočia G.Danielsa

Očista (2013) odpad!

Táto sračka plná debilných a neuveriteľných zvratk(o)v je hodná len odpadu. Možno keby som bol zhúľený a navyše z litrom nejakého pančovaného stenolezu v sebe,potom by som bol z hodnotením možno trochu zhovievavejší

Zajatci předměstí (2011) (seriál)

Ja viem že je tento sitcom taký hlúpučký a naivný,ale z nejakého nevysvetliteľného dôvodu sa mi na to docela dobre pozerá