• Fantasy

Star Trek: Do neznáma (2016)

Graficky dobry.... ta likvidace "včel" taky vam to přijde jako kopirka Mars utočí? Jen pro tentokrat neřve Presly ale "klasicka" hudba (debata mezi Spokem a MCCoyem),navíc nejedou přívěsem ale starou vesmirnou lodi :)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Kdo nic extra nečeka.... tuším že podobna zminka byla v SGC když ukrademe cizackou technologii nalepime na to USA ARMY nic neřeši :) naštěstí sem od tohoto dílu nečekal víc,ale čekam že po vzoru (avengers) to bude mezikus pro dalsi volne pokračovaní atam se rozhosti divacke jatka :D nebo je to moc sci-fi ? :D

Warcraft: První střet (2016)

1, Jde vidět kolik tady je přivržencu WoW = ať už knižnich nebo herních 2, Čekaly ste snad že film bude mít konec ??? tady je dobry byznys pro pokračovaní + film je zcela na začátku celkového příběhu (fanouškum nemsám říkat) 3, Pokud ste nehraly ani nečetly je zbytečné abyste si pouštěky film, je to uplně stejně jako kdybyste povinnou četbu nahradily videem 4, Dost dobře zpracovaný příběh, těším se na pokračování. 5 hvězd za mě

Halo: Soumrak (2014) (seriál) odpad!

Akční = kde ? Dobrodružný = kde ? Scifi = myslíte jako mimo červíky co sežerou pomalu i zaplou žehličku ??? aha. Až na pár snímečku poukazujici na hru nikde nic.

Pixely (2015)

Pohodová, oddechovka od všech super hrdinu, kterými nás dneska zásobuje Marvel svými kameny nekonečna. Vy jste superhrdina ? Ne jsem jen luzr, co umí dobře hrát starý videohry !!! Díkybohu aspoň za to. :D Kam se hrabou všichni "hráči" , kdo nezačínal v maringotce (nebo comodore64, 386, 486), neví o čem je vlastně celej film... nejake save a load...co to bylo ?

Velká oříšková loupež (2014)

Jednoduchá animovaná pohádka pro dlouhé chvíle,určena převážně pro male :) Šéfe, mužů Tě olíznout ? No táák nebuď zlej :D

Terminator Genisys (2015)

Když se nad tím zamyslíte, film Terminátor je už od 1 dílu plný paradoxu a alternativních realit = jak se mohl John Connor narodit v první časové linii ? A poslat svého otce Reese do minulosti aby se narodil ? Stroj času vytváří vhodné podmínky pro další "volná" pokračování a vytváření dalších variant časové osy :) Takže nehledejme, žádnou originalitu v dalších dílech, koukejme na stárnoucího Arniho jak rozdává / dostává rány Je jen starý ne zastaralý :D

Žralok v Benátkách (2008) odpad!

Uprostřed rušne "ulice" žere žralok lidi a kolemjdoucí bez jakehokoliv zájmu pochoduji dál po tenkych molech....prostě odpad!