Dannyho parťáci (2001)

Jeden z nejpohodovějších filmů roku 2001. Geniální herecké obsazení v kterém si snad každý znát najde tu svojí oblíbenou star. Stevenovi Soderberhovi se daří natočit opravdu zábavnou krimi-komedii na kterou se dá dívat pořád dokola a dokola. 5 hvězdiček

Friends: The Stuff You've Never Seen (2001) (pořad)

Jediný seriál, který ani po 10 letech neztrací nic ze své originality a vždycky se na něj v nudě můžu spolehnout.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Psát k takovému filmu hodnocení snad nemá ani cenu.. Tento film mi nestojí ani za to psát tu jak je neuvěřitelně debilní a umístění v žebříčku jako 2. nejhorší film je naprosto správné. Aspoň v něčem je český národ jednotný.....

Kokain (2001)

Velmi poutavé filmové zpracování o životním příběhu drogového dealera, kterého tu na výbornou stvárnil vynikající Johnny Deep. Nemám co bych filmu vytknul. Celé dvě hodiny jsem proseděl připoutaný k obrazovce a sledoval jsem ten neuvěřitelný příběh emocí. U mě jasných 5 hvezdiček

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Chce se mi skoro brečet, co režisér Simon Wincer natočil za film o legendárním Krokodýlu Dundeem. První dva díly měli svoje kouzlo a šlo o akční filmy, ale udělat z Krokodýla slabomyslnou komedie jen s nějakou klišovitou zápletkou, to je prostě hrůza. Tu hvězdičku dávám spíš z nostalgie k předchozím dvěma dílům.

Milionový závod (2001)

Vtipná ale zbytečně natahovaná komedie, která začíná od poloviny docela dost nudit.

Mulholland Drive (2001)

Film s neuvěřitelně mrazivou atmosféra, která mě v určitých momentech opravdu dostala. Skvělá Lynchova režie, scénář a výborné herecké výkony. Film na který se jen tak nezapomíná. Začínám Lynchově tvorbě opravdu přicházet na chuť.

Nepřítel před branami (2001)

Alespoň pro mě jeden z těch lepších válečných filmů. Nedosahuje sice na filmy jako třeba Zachraňte vojína Ryana ale určitě má v sobě velký potenciál a udrží vás v křesle po celou dobu příběhu. Pro mě nezpochybnitelné 4 hvězdičky.

Planeta opic (2001)

Snad jediný film, který se Timu Burtonovi nepovedl a kazí jinak jeho excelentní filmový repertoár.