Neurosis: A Sun That Never Sets (2002)

Audiovizuální poklad k desce A Sun That Never Sets z roku 2001 je skutečná rarita.Klipy na sebe krásně navazují,tím pádem i album nabíra nových rozměrů.Nejradši mám The Tide,From The Hill a Stones From The Sky,ale jako celek je to nenahraditelné.I když mě Neurosis neoslovili téměř deset let žádnou novinkou(The Eye of Every Storm je zkrátka vrchol jejich tvorby),stále jsou hluboko v srdci mém,i mých přátel.Zkrátka doslova a do písmene Sun That Never Sets!

Christmas in South Park (2000) (video kompilace)

Tak tenhle speciál je vážně nařachanej nechutnostma,vulgaritama a humorem všech možných úrovní.Je to správnej anarchistickej úlet,nejlepší ze South Parků vůbec,co se týče tvůrčího žebříčku Trey Parkera,dotkl se nebe svých možností.

Román pro muže (2010)

Pauhofová je dobrá herečka ,ale tady se prodala lacino.Jedna pěticípá za arogantního Donutila,jinak běžnej a tuctovej czechmainstream,kterej vedle Killinjouků určitě nepochopitelně vydělal.

Domek z karet (2013) (seriál)

Kevin Spacey ve víru politického hnojiště rozdává divoké karty se symboly zrady,vydírání,konspirace a randí s politickou zvůlí jako poctivej amíckej pravorukej párek....Edit:Tak co fandové,taky už máte dost prznění takových děl ,jen kvůli neschopnosti tvůrců v nejlepším skončit???MeToo!!!God bless you, Mr. Vince Gilligan!

Osm hrozných (2015)

První dojem........................................................................nudil jsem se sakra...těšim se 3roky na precizně natočenou nudu...

Metro Manila (2013)

Po peckách Serbuan Maut 1 a 2 teprve třetí filipínský snímek z britsko-filipínské produkce,který jsem viděl.Vážně na mě udělal dojem.Doporučuji všem milovníkům akce i emotivních zážitků.

Killer (1989)

Konečně!!!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Určitě adept na plešouny.Mistr Di Caprio jde na jistotu a když nezabral fantastický Wolf of Wall Street,tak Revenant zkrátka musí.protože do toho dává maximum (jestli ovšem nepromění tu 5 6 nebo jakou už vlastně nominaci,nemá už dále smysl předávání cen Akademie jakkoliv sledovat,pač to kráčí úplně jiným směrem než by filmová díla a tvůrci zasluhovali a nemyslím si,že je to fér.Redaktoři v Cinemě toto podhodnocování a nadhodnocování děl nazvali konzervativní.To ve finále sedí!).Faktem ale také bohužel je ,že komplexně Revenant sice posloužil jako velmi kvalitní,napínavá a vizuálně pohedná podívaná,ale napodruhé šli dojmy strmě k zemi.Není to ten tip filmu,co schovává přehršel detailů a odpovědí a především postrádá cokoliv,co by mu zajistilo nesmrtelnost....Zkrátka (jako Avatar třeba) bude Revenant jednoho dne průměrná podívaná.

Ed Wood (1994)

Jestli pan Wood hýřil odhodláním a energií v reálu stejně,jak ho prezentuje Depp ve filmu,musí bejt Woodovky fakt síla.Ed Wood totiž neměl ani ponětí,co dělá,si myslimAle byl to srdcař jako prase,to se musí uznat.Film boží,nejvíc mě ke shlédnutí táhla věta nebo skoro citát "Snímek mapuje nejplodnější tvůrčí období nejhoršího režiséra všech dob!"To je poezie.

Alenka v říši divů (2010)

Tenkrát to byl můj první 3D film v kině a pamatuji si jako dnes,jak mě kamarádi nemohli z kina dostat.Seděl jsem jak přikovanej a ani nehlesl.Stačilo půlgramu heroinu a mimo toho superpohodlnýho křesla a hlavně toho skvělýho matroše mě docela bavil i ten film.......kurva,jaxe jen menoval.