Kontraband (1998)

Trošku víc trapný konec a jediný kdo to zachranuje je Van Damme,hlavní záporák je totalní kokot a celkově konec je hrozně nudný,efekty dost laciné...škoda

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Asi nejhorší Tarantinovka co jsem viděl,velká škoda,nahradit scény kde ty kravky žvatlají o ničem jiném a mohl to být slušný nářez.

Scary Movie 3 (2003)

Tohle je prostě totální peklo pro sledování pod vlivem nějákého opiátu nebo heráku,shit

Četa (1986)

Totální peklo,zabíjení civilistů a znásilnování dětí od Amerických vojáků nevídíte v Amerických filmech často,tento surový film ukazuje tu odvrácenou stranu války kterou nikdo po schlédnutí tohodle díla zazít. Oliver Stone je frajer,že natočil takhle brilantně psychologický válečný film u kterého mi tuhla krev v žilách.

Podraz (1973)

Tak tenhle film je opravdové mistrovské dílo,celý film a příběh do sebe náramně zapadají,ani na chvíly se nemůžete nudit a luxusní konec je třešničkou na dortu. Tenhle snímek je stavebním kamenem všech filmů typu Dannyho partáci apod. Luxus 100%

Nespoutaný Django (2012)

No těšil jsem se na tenhle film asi tak moc až jsem byl mírně zklamán,příliž dlouhé ale každopádně musím uznat že je to jeden z nejlepších westernů co jsem viděl. 80%

Šílený Max (1979)

Co je na tomhle filmu kultovního jsem nepochopil ani zdaleka.

Matrix Reloaded (2003)

Po prvním díle jsem byl absolutně natěšený na dvojku,ta ovšem těžce zklamala. Příběh místy až těžce nudil,s jedničkou to už mělo málo zpolečného. Snad to napravý trojka.

Takoví normální zabijáci (1994)

Co vznikne když fušují do jednoho filmu Quentin Tarantino a Oliver Stone? Natural born killers,naprostá klasika,inteligentní film bohužel mnohými nepochopený,možná trochu náročnější pro některé diváky kteří jsou masírováni klasickou Hollywoodskou komerční projekcí. Tohle byla absolutní lahůdka na večer s trochou THC v krvy. Tommy Lee Jones a Robert Downey Jr. byly absolutně skvělí. 95%

Přepadení v Pacifiku (1992)

Tak tohle je Seagalův jasně nejlepší film a Tommy Lee Jones tomu dává korunu. Škoda,že tyhle filmy se už dnes moc nedělají a Seagal přešel na ty nízkorozpočtové video filmy. tohle ale 80%