Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Akční
  • Horor

Trojúhelník smutku (2022)

Škoda že sa v dnešnej dobe netočia filmy ako tento :) Najlepšia vec akú som za ostatné roky videl. Chcelo by to nejakú poriadnu cenu. Takýchto filmov by som zvládol aj 20 do roka.

Terror Nullius (2018)

Človek asi musí byť Austrálčan aby pochopil všetky scény a vtipy. Zasmiať sa dalo, ale väčšinou som kontext len hádal.

plakát

OUCA - (NE)SKUTOčNí PRíBECH (2022)

Som strašne rád, že sa niekto (Peťo) rozhodol dať fľus do tváre dezolátnej lúze aj inak ako facebook komentárom. Ak sa vraví, že spoločnosť na Slovensku je polarizovaná, tak tento film ju nijako nezjednotí. A budú to tvorcivia čo budú častovaní vulgarizmami, obviňovaní že sú platení Šorošom alebo Židojaštermi. Klobúk dole, že sa to niekomu chce.

Maják (2019)

Jediné čoho sa divák pri tomto horore bojí je že nepochopí o čom to celé je.

plakát

Hra na oliheň - Kganbu (2021) (epizoda)

Scenáristi absolútne nevyužili možnosť na extrémny dejový zvrat a vo fifty-fifty hre nechali vyhrať všetkých favoritov. Dokonca väčšinu z nich from behind (po tom čo už slušným spôsobom prehrávali = asi im riadne drbe). To je ako keby na MS vo futbale vyhrali všetky penaltové rozstrely favoriti. Tento seriál mohol byť jednou z najlepších olympiád všetkých čias, ale úrovňou prekvapení nedosahuje ani len zďaleka level skorumpovanej olympiády v Moskve 1980. Za tú dejovú priehladnosť a výhry dejových favoritov je na mieste nazvať epizódu slovami: S***vená Liga.

Armáda lupičů (2021)

Plno dobrých hlášok, vynikajúce rozprávačské postupy, našlapané efekty len škoda že samotný dej filmu je ozaj plytký.

Kořist (2019)

Celkom napínavé, ale teda miestami nelogické a nerealistické.

Pryč od pece (2013)

Priemerný príbeh nezachráni ani nadupané herecké obsadenie.