Pardon, nezastihli jsme vás (2019)

Když se něco může po ... (kazit), po ... (kazí) se to. To není jen Muprhyho zákon, to je z většího i tohle drama. Mladý Sebe byl opravdu zralý na pár facek a trpělivost jeho matky byla spíše obdivuhodná než přiměřená. Kvalitní film, který rozhodně stojí za doporučení. Herecky vynikající po všech stránkách, dobrý a propracovaný scénář, jen těch katastrof bylo až moc. Poctivých 80%.

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Hezká pohádka, co neurazí. Opravdu hezké písničky, pěkné texty co dávají smysl a hezky zazpívané, to už se moc neslyší. Příběh jednoduchý, ale krásný. Vše hezky zahrané, malá princezna úžasná. Radost z natáčení je na výsledku velmi vidět, je to nádhera. Několikrát jsem se od srdce zasmál, což už se mi moc nestává. Jediné co si opravdu mohli odpustit je komparz s poddanými obsahující míšenky a snad i nějaké černochy. Proboha proč, do České dobové pohádky? Copak tu za Českých králů byli a žili? Je to chvilička, ale je naprosto zbytečná. Velmi mě mrzí, že se v tomhle opičíme po celém světě, zrovna v takovémhle nesmyslu. Ale je to minutka. Pohádka je jinak krásná a na plátně se mi líbila. Jsem rád, že jsem mohl trochu podpořit s celou rodinou českou poctivou tvorbu. Mohu doporučit, ani není vyloženě nutné vidět jedničku.

Stíny v mlze - Dublér (2022) (epizoda)

Kontinuální dějové linky jsou zbytečné a navíc většinou už dost trapné. Příběh ale ušel.

Přiznání (2019) (seriál)

Tahle série má  několik výborných věcí najednou. Spád, děj, napínavost, pár překvapení, ale především vynikajícího Martina Freemana podpořeného příběhem dle skutečných událostí. Velké doporučení.

Špunti na cestě - Partyzán (2022) (epizoda)

Tohle bylo vážně slabé, asi nejhorší díl. Pár momentů se najde ale na 50 minut je to hodně málo. Trapnost nade vše, 30%.

Odznak Vysočina - Vlčí kraj (2022) (epizoda)

Nebýt Hofmanna, tak na to skoro nemá smysl koukat. Jedna * za něj, druhá za kraj a za vlky. Pavel Soukup potěšil jako starší garda.

Guru (2022) (seriál)

Omylem jsem si jako první pustil poslední třetí díl no a myslím, že se vůbec nic nestalo a o nic jsem nepříšel :-D. Soudě i podle nahodiléjo prozkoumání prvních dvou dílech. Myslím, že těch 45 minut by bylo akorát, možná 90 by se sneslo.

Stáří není pro sraby (2022)

Samsung asi dost zaplatil. Telefon, televize, za je hodně okatá. Až úsměvně. Homo vztah je naprosto zbytečný, až je to možná výsměch toho jak je to dnes všude, těžko říct. Na černochy se naštěstí nedostalo. Pobavila urna tour, poznámka o bordelu mě fakt dostala, mockrát jsem se pobavil. Fittipaldi super. Herecká hitparáda, proti tomu se nedá moc namítat. Někteří herci by ještě rozhodně měli hrát, protože mají hodně co nabídnout. Film mě velmi potěšil, byť trapnost se občas standardně objevila. Ale jinak tenhle zvláštní druh humoru opravdu můžu. Zdejší takto nízké hodnocení nechápu, možná to prostě jen není film pro každého, za mě palec nahoru s doporučením.