Čas (2021) (seriál)

Tohle se HBO povedlo, herecky dokonalé, herci fakt umí a pod taktovkou režiséra jsou bezchybní. Delší stopáž zde vůbec nevadí, kvalitní práce, doporučuji.

Alkohol – magický lektvar (2019)

Je to sice tak nějak pravda, ale velmi dlouhá a nezáživná. A moc se toho nedozvíte, což je u dokumentu asi špatně.

Muž se zaječíma ušima (2020)

Ajaj. Tak někdo si zase splnil představu o svém filmu a byla z toho takováhle slátanina ze tří pohledů. Skvělý Krobot+Kaiser a nápad. Ale výsledné provedení je za mě nešťastné, celé to moc nefunguje. Komedie skoro nula. Pousmál jsem se jen u koně. Mohl to být fajn příběh, jeden nebo druhý nebo kombinace, ale takhle to je půl vola, půl višně a koza k tomu, dohromady nesmysl na třetí. Škoda, spíše bych nedoporučil. Smysl má vidět jen kvůli Krobotovi, Kaisera je tam celkem málo.

Hvězdy nad hlavou - Svatba (2021) (epizoda)

Poslední díl nadprůměrný. Hezky zakončené, měli by to tak nechat a nedělat pokračování.

Proč nepláčeš? (2020)

Slušné psychologické drama, kde by se ale slušelo více rozvinout závěr a konec.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Dobrá ujetina. Dvakrát mě přepadl neovladatelný smích a to se mi moc nestává. Je to vtipný, dobře natočený, ujetý ... Jako proč ne, potěšilo, Kozuba fakt můžu. Magnusek ve své roli skvělý, stejně tak Babišová. Pro příznivce žánru s neobvyklým černým humorem dávám doporučení.

Povolání mého otce (2020) odpad!

Naprosto vynikající Jules Lefebvres v hlavní dětské roli. Ale to film v tomhle případě od odpadu nezachrání. Je to hnusný sadistický film o totálním šílenci, co (z)ničí nevinnou dětskou duši za přihlížení a nicnedělání matky. Stejně jako u filmu Nabarvené ptáče nevidím důvodu, proč to sledovat. Komediálního jsem v tom neviděl nic a za rodinný film to opravdu nepovažuji. Popis filmu je opět zavádějící, jak je poslední dobou u HBO a Cinemaxu zvykem.

Ztraceni ve vesmíru - Série 3 (2021) (série)

Přijde mi trochu slabší než předchozí dvě série, nebo je to už prostě ohrané, každopádně o hvězdu míň, ale stále dobré.

Chyby (2021)

Hodně chyb. Ale zajímavý film. Pavla Gajdošíková naprosto vynikající. Jan Jankovský velmi uvěřitelný ve své roli, takže také dobrý. Stojí za to vidět.

Všichni krásní koníci (2020) odpad!

To byla ale pomalá a únavná hovadina o ničem ... Hrátky s rolí postav na začátku to opravdu nezachrání. Byť by to byl zajímavý nápad na rozjezd, kdyby ovšem bylo co a kam rozjíždět. Mimochodem znovu jsem se přesvědčil, že popisy od Cinemaxu jsou naprosto nesmyslné, označil bych je za schválně zavádějící až lživé. Například ta děsivá katastrofa ve filmu vůbec není, jen zmínka, že si někdo myslí, že za to nemůže. Jak může být děsivé něco, co tam vůbec není ... Za mě je tenhle film únavná blbost, nuda a ztráta času. Název filmu nemá s dějem nic společného, to ho mohli nazvat naprosto jakkoliv.