Stíny v mlze - Dubina (2022) (epizoda)

Škoda že to vždycky musí něčím zkazit. Tady především rapeři, nezapomenutelná trapná hrůza. Zahnutí je zbytečné, stejně jako Alzheimer, připravující se pomsta a zvlčilý synek. Nevím proč si musí hrát scénáristi na tolika frontách. Asi jim nikdo neřekl, že méně a pořádně je někdy více. Takhle to je od každého trochu, dohromady nic. Výborný Martin Havelka, to byl pan herec, škoda ho.

Vzpomínky Fredricka Fitzella (2020)

Slušné psycho. Tohle rozhodně není film pro každého. Ale pokud sedne, jeho kvality jsou nesporné. Nic podobného jsem ještě neviděl, tady je hodně o čem přemýšlet. Doporučení je zde těžké, pro někoho odpad, pro jiného bomba. Příběh se pohybuje v několika časech i paralelách a leckdo se v tom může ztrácet. Je to náročný film, zde je zřejmě kvůli tomu nedoceněný. Málem mě minul a byla by to škoda.

Zoo - Vůně hnoje (2022) (epizoda)

Asi budu končit se sledováním, je to čím dál tím větší bída. Asi bylo naivní doufat v něco víc. Bude lepší čas věnovat něčemu jinému.

Služka - M (2021) (epizoda)

Jako na houpačce. Ale začínám mít pocit, že si za některé problémy může Alex sama, jde jim přímo naproti.

Stíny v mlze - Prank (2022) (epizoda)

"To je Neužil v těch brýlích? Toho nemám rád ..." :-D. Jinak ale slabé.

Archive 81 (2022) (seriál)

Škoda, chyběl kousek a bylo to dokonalé. Poslední dva díly k dokonalosti ale nepomohly. Stejně tak vidět ze záznamu něco, co se evidentně tehdy nenatáčelo nebo kamera mířila do země je podceňování diváka a nedokonalost seriálu. Chápu, že by to nebavilo být to přesně, ale šlo by to udělat i jinak. Nicméně celkově musím velmi pochválit perfektní nápad, provedení, herce. Je toho málo co lze vytknout, některé díly jsou o fous slabší. Od dob akt x jsem něco podobného neviděl. Na dvojku se určitě podívám.

Zoo - Omluva (2022) (epizoda)

Bohužel je okatě jasné, kam bude děj téhle budoucí vztahovky směřovat, zatím je to ale nenáročně koukatelné.