Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 13 bodů
oag
Martina Chamrová
Praha-západ, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krátkometrážní
Animovaný
film
seriál
hudební…
TV film
pořad
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Teorie velkého třesku
(2007)
Arrow
(2012)
Simpsonovi
(1989)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Futurama
(1999)
Veronica Mars
(2004)
Vražedná čísla
(2005)
Kriminálka Las Vegas
(2000)
Glee
(2009)
Horákovi
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(17)
Hust3r
maty9127
Pontius
Jigy
CzechGod
voleman
Kick077
Sinaktyr
Kriksa
Nicole60s70s
Kate27
alkybadian
Zepelin86
Albert.Stika
Cibik
solvicek13
Danny71
Časové pásmo bylo změněno