Strážci Galaxie (2014)

Taková typická podívaná do letadla, neublíží, zabije čas a trošku pobaví. Nic víc.

Tělo (2012)

Tak na to se dalo dívat a sám v potemělém pokoji a cizím městě, to mělo i nádech thrilleru. Dobrý rozjezd, pak sice pokles úrovně, ale naštěstí opět směr k lepším úrovním. Být to anglicky, trošku zapojit vtip, mohlo to být hraniční.

3 Idiots (2009)

Bollywoodská pitomost, kterou trošku drží výkonu sympatických hlavních "hrdinů" a vtipné scénky. Ale nemůžu se prostě přes tu emocionální kaši přenést.

Ve stínu (2012)

Jsem nadšen, nepamatuju si tak dobrý český film. Nezměnil bych ani minutu a přes vyústění, které se mi nelíbí, to řadím mezi novou úroveň kvality našich filmů a začínám možná také měnit názor na naši produkci. Trojan, excelentní to herec, to zvládl, i když možná by byli lepší. Atmosféra, hra se světlem, message divákům a ukázka života, který bych nechtěl zkoumat z vlastního svědomí.

It's All Gone Pete Tong (2004)

Zpočátku typický narkofilm, pak ale se začíná měnit tempo a kvalita (Kaye a Batarda). Závěr a kvalitní gigs to zachraňují od průměru. A přemluvit vrcholné DJ's tomu dává punc.

Casino Royale (2006)

Zvykám si na Craiga a realističtějšího Bonda, i když některé pasáže zavání drogama buď na straně scénáristů či samotné postavy. Mikkelsen je výborný záporňák a Green není špatná Bond girl. Ale na špičku to nemá, je to rychlé, dobré, ale ne výiímečné.

Pat a Mat - Okap (1992) (epizoda)

Tohle je dle mne jedna z typických PatoMatovin a baví i opakovaně.

Arrietty ze světa půjčovníčků (2010)

Příjemná pohádka o "pidilidech" a nemocném klukovi bez vůle bojovat. Velice povedené "japonské" časování postav a jejich reakcí, excelentní zvukový doprovod. Film mi řekl i jednu důležitou pravdu: Někteří lidé ti změní život a chceš je mít u sebe, ale většinou je musíš nechat jít.