Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)

Mimozemšťania skúmajúci ľudskú rasu a nahlas vyjadrujúci svoje pocity z našej planéty bývajúci v byte a chovajúci sa ako úplný idioti so zvláštne milou a sympatickou zápletkou.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Určite super seriál, ktorý vždy pobaví. Opica fajčí, pravidlá spolunažívania, afektované a vážne ksichty. Tak to má byť :D

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

Toto sa dalo pozerať len vďaka Sabine Křovákové. Inak všetci nič moc. Strašne "vážne" a... A "prevážne". Ja naozaj neviem kam to naše Slovensko (Česko je na tom dobre) smeruje.

Different (2013) (amatérský film)

Príde mi to ako veľmi podarená snímka, jediné čo mi prekáža je tá neznesiteľná dĺžka, dalo by sa to skrátiť a aj tak by to nestratilo svoje čaro. Teraz je to moc zdĺhavé, kvôli tomu som odobral jednu hviezdičku.

Lady Gaga feat. Beyoncé: Telephone (2010) (hudební videoklip)

Flipper - Toto čo teraz napíšem patrí do diskusie ale ja už to v sebe neudržím, musím to napísať sem: Môj komentár bol úplne rovnaký ako tvoj

Pokušení (2003)

Vtipný, nápaditý ale s už mnoho krát omletým a dobitým nápadom

Království lesních strážců (2013)

Filmu chýba väčšia rozsiahlosť a viac zápletiek. Animácia bola skvelá, vtipy fajn, finále napínavé a gotické čiernobiele osvetlenie filmu nechýbalo no na najepickejšiu snímku (Kategória: Animovaný film) to nemá. Stále čakám na niečo mega... Keď to príde - Dajte mi vedieť

Farma Rak (2011) (seriál)

To je tak blbé až je to úžasné :D A Saj prepáč že ti kradnem komentár ale súhlasím :D