Kouzelná romance (2007)

Amy Adams si natáčanie tohto filmu musela naozaj užívať =D

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Príbeh ktorý v sebe ukrýva množstvo ďalších. Len málo kto pochopí v čom je tento nápad tak úžasný, no ale čo sa týka vizuality, pripadá mi umelo, postupne sa nám otvára vstup do minulosti každej jednej postavy, čo sa deje v rozprávkovom svete samozrejme rýchlejšie. Naša Snehulienka vyzerá lepšie ako Marry Margaret, Ginnifer Goodwin asi nieje zvyknutá na hranie rozprávkovej postavy, no čo sa týka jej hereckého výkonu pri hraní Marry Margaret v našom svete - To už je čo povedať... PS. Netušil som že Martinko Klingáč je medzinárodná rozprávka =D

Tak fajn (2012) odpad!

Brrrrr. Bleeeee. Fuuuuj

Zdivočelá země (1997)

Nechápem prečo češi stále točia filmy o tom aké to bolo v tej dobe hrozné keď majú aj tak najvižšiu volebnú "dochádzku"

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Zatiaľ vrchol rebríčku českej klasiky rozprávok. Bez tohto filmu proste neexistujú Vianoce a jeho soundtrack "Kde pak ti vtáčku hnízdo máš" si doteraz spievajú generácie ľudí

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Krásna česká komédia (najlepšia je babička) ktorá predstavuje každodenný život rodiny Kudrnovi a predstavuje aj zlo štátu a vlastne celkom obyčajný pobyt na ranči celkom neobyčajnej rodiny. Predstavuje sa tu dedenie mien ako u kôz tak u dievčat ľudských.

Forrest Gump (1994)

Táto psychologická zmes zo života Forresta ktorý ju celú vyrozpráva na lavičke je naozaj okúzľujúca. Forrest je najbohatší človek sveta a ani si to neuvedomuje, jeho dobré srdce ho vedie v chápaní sveta z krajšej strany a jeho život píše príbeh chlapca, a muža ktorý chlapcom ostal.

Rebelka (2012)

Film spočíva na jednej základnej udalosti ktorá zmení celú situáciu. Myslím že aj tým deťom čo za mnou sedeli a ničomu nechápali (viem vďaka ich otravnému komentovaniu) bolo jasné že bosorka čo Miride dávala čarovný koláč to nerobila z čistým svedomím a neznačilo to nič dobré. A všimli ste si tiež že ani jedna s scén čo boli v základnom teaseri neboli vo filme? www.recenziemichal.blogspot.cz