Královna ročníku (2007)

Celkom pousmiateľná teen komédia. S(idney)now White zomrela matka keď mala 9, potom čo dospela nastúpila na rovnakú univerzitu ako ona a tam sa začala britská naháňačka. Naozaj milé, na nedeľný večer ako stvorené. MIMOCHODOM neviete kde by som našiel soundtrack?

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Ozve sa výstrel... A vtedy to všetko začína. Skutočne netradičné drama/komédia.

Catwoman (2004)

UPOZORŇUJEM že sa z tohto filmu (Ak sa tomu vôbec dá tak hovoriť. Mimochodom je mi do plaču) ešte len spamätávam takže komentár nemusí byť... Ale čo si to tu nahováram. Čo viac povedať? Ešte asi tak citoslovec: BŕŕŕŕŕFUJ!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nevedel som, čo mám od filmu čakať. Tak som si film zapol, a pozeral. Na moje prekvapenie bol film celkom príjemný. Rád si ho pozriem znovu. Epické finále veľkolepej ságy je tu a stojí za to si ho pozrieť.

Polární expres (2004)

Zlá celovečerná animácia tváriaca sa ako najstrhávajúcejší vianočný Boom na tomto maličkom svete ktorú počas žiadnych Vianoc nevynechám. Muzikálové štádia by som vynechal a dodal viac akcie. Trocha by som "zopsychotil" pobyt v darčekoch a celkovo by som z tejto rozprávočky rád spravil hraný horror. Snáď sa dočkám lebo si to viem celkom dobre predstaviť.

Vánoční koleda (2009)

3 dôvody prečo film vidieť: a) Nekúrim pretože nechcem minúť svoje prachy b) Bývam v strašidelnej vile c) Naháňajú ma duchovia pretože nenávidím vianoce Fajn rozprávka na pozretie pred štedrým večerom ale ja upredňostňujem Nightmare Before Christmas. Ale stále je skvelé aj toto.

Bídníci (2012)

Zaujímavo spracovaná klasika ktorá by si mala pogratulovať k úspešnej genialite :D

Za třetí (2011)

Po 10 pozretí musím hodnotenie zmeniť, pretože som konečne pochopil o čo vo filme vlastne ide, všímal som si výrazy, nemé dialógy a iné "umeleckosti", a došiel som k záveru že 5 si to nezaslúži, ale 4 a pól áno :)

Vyprávěj (2009) (seriál)

Stereotypná naťahovaná novela s príbehom 20. storočia, so skvelou kamerou a scénarom. Herecké výkony... S nimi som nadmieru spokojný, príbeh je predvídateľný, ale zaujímavý, a často prekvapí aj svojou predvídateľnosťou. Osudy postáv mi neboli lahostajné, o čo im zjavne išlo, a temno a nerozumno si to zachovalo. Bolo to fajn, ale ukončili to tesne na hranici nudy. Moc to predĺžovali.