Amazing Spider-Man (2012)

Ja osobne by som to nenazývala Amazing Spider-man ale skôr "Teen" Spider-man. Hlavný hrdinovia boli pre mňa sympatickejší ako v predošlých filmoch, ale to si myslím je len môj subjektívny názor. Záporák nebol taký zlý, možno keby na ňom ešte tak trocha pomakali. Najväčším záporom bol slabý dej, v porovnaní s predošlím Spider-manom a nedajú sa nespomenúť ani prehnane najstajlované vlasy hlavného hrdinu.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Najvtipnejšie bolo vidieť týchto hercov pokope v jednom filme, a ak hrajú k tomu samých seba tak to bola aspoň pre mňa BOMBA :) Aj keď dialógy nie stále dávali zmysel, moje hodnotenie je viac než kladné :)

Arvéd (2022)

Nakoľko po dopozeraní filmu mi nič nedávalo zmysel usúdila som že nie som pravdepodobne cieľovou skupinou pre akú bol tento film natočený. Jediné čo však môžem oceniť bol výkon Michala Kerna, ktorého výkon zachránil aj moje nepochopenie.

Banshee (2013) (seriál)

Spočiatku som tomu veľmi nerozumela, ale od tvorcov True Blood som očakávala veľa. A veľa som nakoniec aj dostala! Asi po troch dieloch som sa nato úplne namotala. Má to v sebe prvky všetkého čo mám rada a presne v tej správnej miere. Neočakávala som však, že to ostane také nadupané dlhšie ako jednu sériu, ale momentálne sledujem už tretiu sériu a musím podotknúť že nezaostáva ani o kúsok.

Carrie (2013)

Nakoľko som si film zapla len náhodne, čiže som o ňom predtým nič nečítala a netešila sa naň, sa mi dosť to páčilo. Aj keď to nebol ten horor v pravom slova zmysle, malo to určitú atmosféru a gradáciu. Herecké výkony by sa dalo povedať že boli priemerné, do roli na 100% zapadla Julianne Moore ako šialená matka. Moje hodnotenie sa odvíja aj od toho že mám slabosť pre príbehy Stephena Kinga.

Cedulky (2008)

Príjemné,jednoduché a milé. Jediné čo mi na tom prekážalo bol ten muž ktorý celých 12 minút nie a nie zatvoriť svoje ústa.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Aj keď záver tejto komédie sa dal určiť už takmer hneď na začiatku, ale niekedy sa treba znížiť a nechať sa pobaviť takýmto priemerným filmom hlavne ak tam sú sympatické hlavné postavy ako tu.

Černočerná tma (2000)

Tento film ma maximálne sklamal a jediná hviezdička odo mňa putuje k Vin Dieselovi.

Čo ja viem (2014) (pořad)

Samotná vedomostná súťaž by možno nebola až na päť hviezdičiek, ale kedže spustili veľmi zaujímavo aj mobilnú aplikáciu ktorá umožňuje aj bežnému divákovi si len tak v piatok večer zasúťažiť hodnotím to na výbornú.

Ďábel (2010)

Konečne niečo neuveriteľne ľahké, zbytočne neprešpekulované, niečo pri čom si človek môže dovoliť vypnúť. Herci boli neoklukaný a solídny a to isté sa dá povedať aj o deji. Miestami sa tam objavovali aj nejaké tie kúsočky napätia, podľa môjho názoru však nie hororového napätia ale obyčajného thrillerového. Vcelku zaslúžené štyry hviezdy ****.