Ztracený (2006) odpad!

Čo sa spočiatku javilo ako obyčajné Béčko sa zmenilo na nenormálny, nelogický a predovšetkým nesúrodý odpad. Tento film jednoznačne nieje niečo čo človeku skráti dlhý, nudný večer. Celkový nepríjemný dojem z filmu dotváral nesympatický hlavný predstaviteľ.

Labyrint: Útěk (2014)

Film ako celok sa mi páčil, ale ak mám brať do úvahy aj knihu tak mi tam nesedelo to že nie vynechali, ale pozmenily väčšinu príbehu.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Lepšie ako jednotka, avšak horšie ako dvojka. Nemám nič konkrétne čo by som vytkla tomuto filmu no stále sa nemôžem zbaviť dojmu že tomu predsa len niečo chýbalo.....

Fakjů pane učiteli (2013)

Po dlhej dobe to bolo niečo neskutočne príjemné a svieže. Potešili ma sympatický, neokukaný herci a použitá hudba ktorá pridávala filmu tú super komediálne nabitú atmosféru. V porovnaní s bežnými nemeckými komédiami túto vnímam možno až ako nejaký "nadpriemer". Zasmiala som sa na niečom po dlhej dobe takže hodnotím viac než kladne *****.

Hemlock Grove (2013) (seriál)

Prvá séria bola dobrá zaujímavím pojatím upírov, vlkodlakov a iných príšer a pripadala mi skôr ako zahrievací "13 dielny pilot" pred tým čo prišlo v druhej sérii ktorá je po niekoľkých dieloch nabušená tou správnou napätou atmosférou. 1.SÉRIA 3/5 2.SÉRIA 5/5.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Porozháranej jednotke prišla dvojka na takej úrovni ako sa patrí. Bomba. Niet tu čo dodať, môj názor.

Hunger Games (2012)

Určite sa z toho dalo vyťažiť viac, ale v podstate som spokojná že to v kategórii filmov natočených podľa knižnej predlohy nespadlo na tragickú úroveň napríklad Hositeľa. Dej bol veľmi porozhadzovaný a všetko sa dialo neuveriteľne rýchlo, tak usudzujem že ten kto nečítal knihu má veľkú smolu pretože z tohto filmu bude mať len minimálny zážitok. Herci mi sadli ale trošku ma mrzí že niektoré postavy nedostali dostatočný priestor.

Osudový dotek (2004)

Spočiatku mi to prišlo trochu chaotické ale všetko sa to v priebehu filmu dávalo dokopy ako kúsočky skladačky. Malo to určitú gradáciu a napätie aj vďaka v tej dobe ešte neokukaným hercom napr.Ashton Kutcher. Ja ako neochvejný fanúšik sci-fi nemám to srdce ohodnotiť to na menej ako *****.

Moderní Popelka (2004)

Síce je to zbytočne naivné, ale ktorá z moderných priemerných romantických komédii nieje?

Labyrint mysli (2013)

Jeden z priemerných psychologických thrillerov ktorý sa bohužiaľ rozbehol až niekedy v druhej polovici. Aj napriek tomu že to bolo v niektorých úsekoch predvídateľné, nemôžem povedať že tam nebolo aj niečo čo ma prekvapilo. Obrovské plus dávam úžastným hereckým výkonom, najmä Markovi Strongovi.