Ďábel (2010)

Konečne niečo neuveriteľne ľahké, zbytočne neprešpekulované, niečo pri čom si človek môže dovoliť vypnúť. Herci boli neoklukaný a solídny a to isté sa dá povedať aj o deji. Miestami sa tam objavovali aj nejaké tie kúsočky napätia, podľa môjho názoru však nie hororového napätia ale obyčajného thrillerového. Vcelku zaslúžené štyry hviezdy ****.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Mojim plánom po prvých desiatich minútach bolo vypnúť to. Už len prvý pohľad na dve dievčatá(očividne aspoň jedna je lesba) smerujúce do odľahlého domu. Bŕŕŕ. Hororov s podobným dejom a dávkou krvi je ako maku. Tu sa dá odceniť aspoň hrozivé napätie ktoré bohužiaľ trvalo asi tak do polovice filmu, a celkom dobrá voľba hudby. Celé sa to zavŕšilo rozporuplným, respektíve nelogickým koncom.

Zpráva o Europě (2013)

Pre milovníkov sci-fi to bude síce vyzerať béčkovo, ale myslím si že to malo potenciál. Páčilo sa mi spracovanie, atmosféra a sympatický herci. Síce koniec ako u väčšiny týchto vecičiek je dosť predvídateľný, aj napriek tomu, myslím si že zhliadnutie tohto filmu nieje strata času.

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Keď som mala tak 10-13 rokov tak sa mi to páčilo, a takéto seriály predsa patria k detstvu kde som neriešila herecké výkony, nedokonalosti v scenáry a podobné blbosti. Na druhú stranu teraz o niekoľko rokov neskôr už radšej nebudem riskovať pozeranie tohoto seriálu aby som si neskazila spomienky nato aký to bol slušný seriál.

Od soumraku do úsvitu (2014) (seriál)

Spočiatku som mala isté pochybnosti o prevedení tohto filmu na seriál, nakoľko som veľmi veľká fanúšička From dusk till dawn. Moje pochybnosti o tomto počine sa rozlplinuly asi po druhej epizóde, a ďalej to šlo ako z kopca. Naplno ma to vtiahlo do slušne rozpracovaného deja. Čo sa týka hereckého obsadenia, predstaviteľ Setha bohužiaľ nemá na neprekonateľného Clooneyho, naopak predstaviteľ Richieho ma zaujal viac ako Tarantino. Všetko je len vec názoru.

Zkus mě rozesmát (2011)

Pokiaľ sa nad týmto filmom nejako veľmi nezamýšľam tak ma sympatickými hercami a optimistickou atmosférou príjemne pobavil . Overené stálice ako Aninston alebo Sandler jednoznačne nesklamali, ale naopak tak trochu prekvapili.

Don Jon (2013)

Ja osobne by som to nenazvala romantickou komédiou, možno len tou komédiou. Jednoznačne zabudnite na lásku, tá je tu totiž kvaitne vystriedaná sexom, pornom a povrchnosťou, možno len nejakých posledných 5 minút vyvracia tenoto dojem z filmu.

Moon (2009)

Tak tento film som si pozrela bez toho aby som si o ňom čo i len niečo prečítala alebo pozrela trailer. Jednoducho čo sa zaplo to som pozerala bez akýchkoľvek očakávaní a myslím že aj vďaka tomu ma tento film nadmieru zaujal a prekvapil.Sam Rockwell ako hlavná a v podstate jediná postava filmu to utiahol na výbornú a tým myslí to že mi nezačal liezť na nervy ani po hodine a pol, skôr som si vravela že by som ho zniesla ešte nejakú tú hodinku. Také sci-fi pre mňa bol počítač Gerta s takmer až s ľudskou vernosťou priateľovi. Celkovo to bolo také zbytočne nezamotané a "ľahko stráviteľné" sci-fi na príjemné hodnotenie 4/5.

Žhavé nápady (2006)

Boli to len neuveriteľné drísty opakujúce sa v priebehu celého filmu k tomu ešte doplnené extrémne nesympatickým hlavným hrdinom ....

Týden bez závazků (2011)

Príjemná a vtipná oddychovka na sobotňajší večer. Navyše musím podotknúť že osobne by som tento film nezaraďovala medzi "typické" americké romantické komédie. Malo to v sebe jednoducho niečo viac. :)