Kdo chce kam... (1981) (TV film)

Od takovéhoto hereckého obsazení by člověk čekal mnohem větší porci humoru, bohužel scénář je velice slabý, pointa v podstatě nulová.

Giulio Cesare (1909)

Z dnešního pohledu spíše jen taková místy komická kuriozita. Nejzajímavější je scéna s Brutovou smrtí a záběry z bitvy v závěru filmu (čili asi ve dvanácté minutě, takže pokud už se začnete dívat, doporučuji vydržet až do konce)

Hvězdná srážka (1978)

Pokus přiživit se na Hvězdných válkách a zároveň ohrozit Eda Wooda na pozici nejhoršího režiséra všech dob. Bohužel je to příliš roztahané, takže to nemá tu správnou zábavnost špatných filmů. Některé dílčí věci nicméně pobavily, zejména vesmírná torpéda s lidskou posádkou, která snímku zajistila druhou hvězdičku.

Strašidlo (1999) (TV film)

Ono by to nebylo až tak špatné, kdyby to nemělo tak nanicovatou pointu, která to celé pohřbívá.

Bakaláři - Lavice, moje žena a já (1980) (epizoda)

Bakalářská variace na Marečku, podejte mi pero s nepříliš povedenou zápletkou točící se kolem vzkazu na lavici a ještě méně povedeným zakončením. Nicméně pár vtipných momentů se tu najde - tatínek říkal, že šel žít - tak to šel s karáskem na pivo...

Bojovníci severu: Sága Vikingů (2014)

Tak na pohled to nevypadá úplně špatně, což je ale ponejvíce zásluha pěkné krajiny. Bohužel příběh naprosto trapný a plný klišé a nelogičností.

Králův kalich (1974) (TV film)

Děje poskrovnu, zato nikam nevedoucích dialogů přehršel. Slušné herecké obsazení, ale žádné nezapomenutelné výkony. slabé 3*

La vita, a volte, è molto dura, vero Provvidenza? (1972)

Ztřeštěná špagetywesternová komedie s charliechaplinovským lovcem lidí a skvělou hudbou od maestra Morriconneho. Ta mě koneckonců k tomuto u nás v podstatě neznámému filmu přivedla a vysloužila mu čtvrtou hvězdičku. "I banditi e la canaglia - Se forniti di una taglia - Con perizia, con pazienza - Chi li frega? - Provvidenza!"

Čínský zvěrokruh (2012)

Rozhodně jeden z nejhorších filmů s Jackie Chanem. Úvodní scéna s kolečkovým oblekem je celkem slušná. Ovšem pak už to můžete s klidem vypnout a o nic zásadního nepřijdete. Pár slušných momentů je sice ještě v bitkách v padělatelské dílně zhruba v 3/4 filmu, ale zas tak super, aby to ospravedlňovalo ty dvě hodiny nudy kolem, to tedy rozhodně není.

Bakaláři 1997 - Poslední koncert (1997) (epizoda)

Čtveřice postarších muzikantů v podání čtveřice hereckých legend na cestě na koncert do domova důchodců v Lysé nad Labem. Bohužel souběžná linka s rodinkou Klepl-Holubová mi přišla spíš rušivá. Klidně bych se bez ní obešel a dal větší prostor Vaškovi Koubkovi, který se tu blýskne jako železničář zatížený hmotnou zodpovědností za hajzlik.