• Krátkometrážní

Prince: Sign "O" the times (1987) (koncert)

Nejlepší album nejgeniánlějšího muzikanta hráno téměř celé živě. Zatím nejlepší shot, co jsem viděl, I Could Never Take the Place of Your Man!

Watchmen (2019) (seriál)

Já tam mám všechno. Super příběh, super záběry, kamera, herecký výkony, top hudba by Trent! spád, žádná nuda. Tenhle seriál měl bejt v ještě o 10% lepších číslech.

The Circle – USA (2020) (pořad)

Je to shit, ale zároveň moje guilty pleasure tohohle roku. Sešli se jim tam zajímavý typy lidí. Thumbs up za Chrise a Joeyeho!

Team - Držím ti miesto (1990) (hudební videoklip)

Klip ve sněhu, total začátek 90s. I když je to ohraný jak prase, pořád je to nejlepší hit od Teamu.

Pravdivá romance (1993)

Myslím, že True Romance je jeden ze zapadlých klenotů, na kterém participoval Tarantino, i když pod ním není přímo podepsaný. Dobrej soundtrack, super scénář, a fajn easter eggs v podání i třeba B. Pitta, kterej tady docela přesvědčivě hraje věčně sjetou smažku :)

Selhání vyloučeno (1964)

Takovéto téma asi nikdy nemůže zestárnout, navíc žádnej patos ani klišé. Prostě za 5*****

Bez vědomí (2019) (seriál)

Super vystavěný příběh, ponurá atmosféra od začátku až do konce a dobře zahraný. Za mě dobrá práce, HBO.

Joker (2019)

Jo, tak tenhle zrod nejlepšího padoucha všech dob mi fakt sednul.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Nasrala mě scéna s "Bruce Leem" - to už jsem byl připravenej prásknout 4**** ale tím koncem se to zase spravilo :)

Rocketman (2019)

Asi se to neubrání srovnávání s Bohemian Rhapsody - pak by to asi neobstálo. Začátek mi přišel divnej, pak už to byla slušná jízda. Konec super. Elton je pro mě v pohodě. Čekám, kdo bude další :)