Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Akční

Recenze (1 193)

The Cuckold (2009)

Trochu nuda, ale už jsem viděl větší shity. Amber Paul, známá z klipu Harryho Stylese, tu hraje tu nejvíc šik postavu. Konec je hodně ujetej a řekl bych, že i dost nereálnej.

Zappa (2020)

Dávám za plnou i  pro tu část o Sametové revoluci a jakou roli při ní Zappa sehrál. Nejsem die-hard fan, jeho hudba je na mě moc složitá a divná, ale respekt. A ten konec mě trochu zboural :) 62 alb a 53 posmrtně - to je neskutečný.

plakát

Bryan Adams: Everything I Do, I Do It for You (1991) (hudební videoklip)

Tady je mega zajímavé, jak zmizela nejprofláklejší verze tohoto klipu se záběry z filmu s Costnerem - Robin Hood. Šlo v roce 1991 o jeden z nejhranějších klipů na MTV, no dnes ho na internetu téměř nedohledáte, není na youtube, není na ofiko stránkách zmizel, Je to jen někde na shitty webech, jako třeba toť: https://filmmuzikleri.web.tv/video/robin-hood-1991-bryan-adams-everything-i-do__ey4qnft4a1i

plakát

Bryan Adams - Summer of 69 (1984) (hudební videoklip)

Moje favorite part je Ain't no use in complainin', when you've got a job to do!

Nejkrásnější hádanka (2008)

Come on. Tohle prece nebylo vubec spatny. Troška tu ze sebe ještě dostal zbytky čehosi.

Až na krev (2007)

Kuaaaa, konečně pořádnej film pro mě. Daniel tady hraje jak Bůh. Miluju jeho akcent, precizní vyslovování slov a pohledy. Hlavně ta zadostiučiňující last scéna

Sly (2023)

Ja na Slye prostě nikdy nedám dopustit. Tw část, kde mluví o tom, ze jsme poddajnej jíl, a je důležité, jaké rýhy vám tam kdo v dětství zareje, to mluvil o sobě. Zpytovani svědomí, ve stylu, cos dělal, když byly tvoje děti takhle velké, já mu zkrátka veril