Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krátkometrážní
  • Akční

Recenze (1 125)

plakát

Genera+ion (2021) (TV seriál)

Čekal jsem, že dostanu něco jako Euphorii, a dostal jsem něco co mě nějak nepřesvědčilo,sry.

Sám život (2018)

Tomu filmu vůběc nevěřím, už odtoho neustálého citování alba Dylana, tou první holkou, to bylo jakýsi neupřímný, nevěrohodný. Všichni mi přišli pořád jako herci. A tento pocit jsem měl až do konce filmu, že se nekoukám na postavy, ale na herce.

plakát

Rambo: Poslední krev (2019)

Do p*dele, Sly se i na sklonku života umí nasrat :)) První půlka filmu byl průměr, ale posledních 15 minut to byla fakt slušná řežba a nasmál jsem se jako dlouho ne. "Fakt poslední Rambo" a na ty roky, co Stallonemu jsou, to bylo fakt dobře nastavené, aby tam zbytečně nekřepčil nějak.

Unforgettable (2017)

Jsou filmy, který jsou dobrý a špatný. A pak jsou filmy, který mě serou. No a pak jsou ještě filmy , který jsou špatný a ještě mě serou. A to je unforgettable. Ta nelogická jednání klidně zabijou i dobre herecké výkony, ale ty tu ani nejsou.

Po čem muži touží (2018)

Jeezus, fckin' krajst. Možná bych dal 2 ** kdyby to nemělo 62% ale to jako fakt? Tenhle vděčný primitivní humor, jako padání atd má pořád tolik svých fanoušků? Fakt mě to nebavilo, klasicky český, jednoduchý humor.

plakát

Ví o tobě (2021) (TV seriál)

Za ten neuvěřitelně ale tak neuvěřitelně debilní konec dávám schválně jen jednu*, chtěl jsem původně dát i 4. Ale ten plot twist nebo co to mělo být, to tak zkurvil, že dávám 1* a už tu sračku nikdy nechci vidět.

Muži v naději (2011)

Aneb každej prcá s každým. V tomhle filmu tuším byli neverni nakonec všichni. Jedinej, u koho mě to překvapilo, byla ta Macháčkova žena

plakát

Peklo s princeznou (2009)

Na Terku se dobře kouká, ale hrát prostě moc neumí (nebo minimálně tady ještě ne), nějak jí to nevěřím. Ale jinak celkově, jako štědrovečerní pohádka na ČT1 pořád slušné :)

plakát

My Little Hollywood (2002)

Profil tohohle filmu je chyba. Nic takového jako My little Hollywood neexistuje, CSFD to pravděpodobně převazala z české wikipedie, kde se to objevilo nějakou chybou nejspíš. Všichni, co tu hodnotí, jen ze sebe udělali kretény. Největšího pak ten, kdo k tomu ještě napíše komentář.