• Krátkometrážní

Cesta do pravěku (1955)

Kluci, tady ste, to jsem rád, že jsem vás našel..

Králova řeč (2010)

Nenápadné ale příjemné dílo. Jenom bych trochu vytknul podoby jednotlivých známých osobností. Winston Churchill si nebyl zrovna 2x podobný. Stejně jako jedenz největších ..... Neville Ch. 75%

Srbský film (2010)

Mě to nudilo, měli trošku přitvrdit..

My děti ze stanice Zoo (1981)

Když po zhlédnutí My děti ze stanice ZOO čtu tady tu anotaci, musim se smát. Herci-neherci, špatně vygradovaný a lehce předvídatelný scénář a naprostý nezájem o většinu postav mě nutí udělit 30% Nejčastější klišé věta ve fetáckých filmech - "přestaneme" se tu podává v hojné míře. Asi jsem si měl radši přečíst knížku.

Mimic 3: Sentinel (2003) odpad!

Na obalu DVD si přečtete: "teror". Nejde o klamavou reklamu, dokoukat tento film je opravdu teror. Film bez jakékoliv špetky napětí a bez atmosféry. Chování rodiče, policisty, hlavní postavy (dosaď kohokoliv) je tak neskutečné a nepřesvědčivé, že Vás to akorát tak nase*e. Největší problém bude v tom, že fim negraduje. Děj se posouvá pomalu a tak nenásilně, že je Vám srdečně jedno, co se bude dít v další minutě nebo v další půlhodině. V upoutávce se dovíte, že jde o nejděsivější díl této serie. Sice jsem první dva díly neviděl, ale kdyby to pravda byla, .... ne to asi opravdu není Odpad! jako trám

Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec (1989)

Věru netradiční film, na jednu stranu poetický, na druhou naturální. Michael Gambon se s tou rolí musel snad sžít, jak přesvědčivě to působilo.. 80%

Statečné srdce (1995)

Statečné srdce na mě působilo jako vcelku dobrá legenda o několika historických faktech. Patetický závěr (a nejen ten) mi to zase pokazil. Jsem však přesvědčen o výborném výkonu Patricka McGoohana a Macfaydena. Za mě 75%

Kabát - Po čertech velkej koncert (2009) (koncert)

Co se DVD týče, kvalita a vysoký rozpočet je cítit z každé vteřiny. Chybí více ti staří kabáti na úkor těch nových a odehraná 1/2 písně Má Jí Motorovou je taky něčeho důsledkem. ;-)

Hrůza v Connecticutu (2009)

Happy end, některé překvapivě dobré herecké přednesy, ale jinak nevim jak hodnotit. Based on a true story, ale jinak jsem se moc nebavil. 50%

Bourneovo ultimátum (2007)

Tohle mě nějak minulo, průměrná akční limonáda s dobrým scénářem.