• Krátkometrážní

Superpolda (1980)

Superpolda je horší průměr. Terence Hill má nadpřirozené schopnosti a využívá je v boji proti prači špinavých peněz. Je to až moc uhozený, a ani to není zas tak vtipný.

Kdo najde přítele, najde poklad (1981)

Mmísty dohnáno do absurdna, a jsou tu i přehnané, připitomělé postavy, to se ve starších filmech tohoto dua nestávalo.

Leviatan (2014)

Atmosféra, her. výkony super, ale co jsem si z toho měl ku*va vzít? Zklamání.

Don Camillo (1983)

Fakt divný, jeden z nejslabších filmů, co jsem s páne Hillem viděl. Ty fórky byly hodně laciný, příběh totálně uhozenej. Farář vs. komunistickej starosta. "Rudý svině, Černoprdelníci!!" WTF?

Dvojníci (1984)

Jedna z pozdějších a lepších komedií. Borci hrajou dubly multimilionářům, čímž vzniká velký prostor pro řadu gagů, které tu pode mnou další komentující obětavě zmiňují. Hvězda navíc za Rio de Janeiro!

Superpolicajti z Miami (1985)

Otřesná, opakující se a mimořádně otravná titulní znělka, je poznávacím znamením Superpolicajtů z Miami. No a komedie to ani není, spíš horší kriminálka. Tohle už znovu vidět nechci.

Dobrodruh (1987)

Lepší než jsem podle zdejšího hodnocení čekal. Svižný road movie, kterej mi trochu připomněl Over the Top, ale tohle bylo lepší. Vtipných momentů bylo povícero a ani jsem k tomu tentokrát nepotřeboval Bud Spencera.

Malá Rita (1967)

Neuvěřitelně uhozená cypovina. Bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. Do tance skákající indiáni a odpalování granátů? :) Na parodii by to nebylo špatné, ale tady se tak nějak moc zpívá. Bodejť ne, když do hlavní role obsadili zpěvačku s podstatně menším hereckým talentem.

Annibale (1959)

Hanibal nebyl zrovna sympaťák v tomto podání. Navíc film je spíše o jeho pletce s Římankou. A nejvíc mě dostalo, když se v závěru během pár vteřin odvyprávělo, co že se dělo potom a bum ho, najednou konec. Fakt mě to za koule nechytilo. No a jinak jde o vskutku první film, kde hrají Terence Hill i Bud Spencer, nicméně nehrají spolu. Spencera jako náčelníka Galů v přestrojení dost možná ani nepoznáte. Ten plakát tady je lživý. 50%

Blb a blbec (1994)

Poslední film, kde se TH + BS potkali. Pár lehce vtipných momentů tu je, ale film zabije sladká poslední půlhodina. Takový americký rodinný krb, kdy se do závěrečné šarvátky zapojí celá rodina, včetně dětí a nakonec se společně chytí za ruce a se slzou v oku po sobě koukají. No to fakt ne.