RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Film o tom ako jeden totálne vypatlaný cigáň zistil, že je vlastne IND. Fakt super!

Spectre (2015)

Určite najhorší "Bond" zo všetkých - ešte mu - chudákovi - do náručia poslali aj tú guliarku z kopca...

Birdman (2014) odpad!

Tak IM to tam už asi fakt jebe....!

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Televízny seriál - podobné ako tá somarina o upíroch čo mala tiež niekoľko úbohých dielov. Hrozní herci.

Cena je správna (2013) (pořad) odpad!

Vrchol KOKOTIZMU made in U.S.A.!!!

Na život a na smrt (2013)

Rambo + Terminátor + Mirek Dušín + Bohumil Stejskal = príslušník Navy SEALs. Výborná komédia! Škoda len, že títo "borci" sú takí "rozcestovaní" - keby boli doma 11 septembra, mohli pochytať tie unesené lietadlá lasami a nič sa nemuselo stať...

Babovřesky (2013)

Sklamanie!!! Bez hercov sa skrátka nedá nakrútiť žiaden film. Scenáristu (Z.T.) obesiť do prievanu!

Earth (2007) (TV film)

Nádherné zábery, aj keď niekedy sa tvorcovia venovali jednej téme príliš dlho. Cítil som dokonca aj trochu sklamanie - vzhľadom na tie vysoké hodnotenia - preto len 4.

Storm Warning (2007)

Celkom slušný hororík, napriek tomu, že podobných bolo nakrútených už mnoho. Zabijaci boli vyobrazení veľmi dobre, žena - bojovníčka bola "cool" a hlavne celý film mal dĺžku tak akurát. Koniec bol omnoho lepší ako prvá polovica.

Gulliverovy cesty (2010)

Očakával som omnoho viac - zasmial som sa asi 2x. Svetlé momenty - "zlý" generál a zopár známych pesničiek. Dve hviezdy je určite maximum!