• Pornografický

Království nebeské (2005)

Film samotný se mi líbil, jenže k dokonalosti mi chybí jedna věc. Tou věcí je věrohodnost s historickými záznamy. Bohužel u američanů jsme si zvykli, že si hodně věcí přibarvují a přetáčí, prostě nedrží se historie. To neznamená, že film je špatný, vždytˇ jde přece o zisk a Ridley Scott tím myslím účel splnil.

Křížové výpravy (2005) (TV film)

Dokumenty s tématikou křižáků mám rád, nebyl jsem však plně spokojen s tímto dokumentem. Bylo zde mnoho faktů a historicky "důležitých" událostí opomenuto. Celkově se mi zdál celý cyklus poněkud chaotický a s tou dlouhou stopáží se dalo mnohem lépe pracovat. Hodnotím průměrně, protože tato tématika si zaslouží podle mého mínění lepší zpracování.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

No má žena to dost sleduje a já jsem někdy nucen taky. Dávám jednu hvězdu za snahu hercům,že se jim tahle dobře zaplacená sračka chce hrát a ženské to docela žerou!!! :-( Jdu si dát radši pivo,čus. :-))

Utržený ze řetězu (2005)

Velice kupodivu dobrý film. Jet Li zde podává slušný na jeho poměry herecký výkon!! :-)

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

I když se Jim velmi snažil, pokládám tento snímek za průměrný. Bez něj by to nestálo ani za shlédnutí, čekal jsem opravdu, ale opravdu více, bohužel. :-(

Mechanik (2004)

Výborné herecké představení, Bale se s rolí "sžil". Děj je příjemně pomalý a s výborným závěrem. Musím dát tomuto ponurému filmu 5*. :-)

Příliš dlouhé zásnuby (2004)

S knihou se to sice nedá srovnávat, ale klobouk dolů pro režiséra a scénaristu,že se snažili filmovou předlohou držet knihy. Herecké obsazení kvalitní a krásný výběr přírody na 100%. Přesto mi k tomu filmu něco chybělo,ale i po 3 shlédnutích bych nedokázal dát plný počet!!

Saw: Hra o přežití (2004)

Velmi slušný film, který nám předvedl na poli hororů „něco nového“ se skvělým hudebním doprovodem. Jakožto fanoušek celé série jsem shlédl všechny díly,které měli sice klesající kvalitu,ale závěry byly vždy překvapující,což se mi u filmů tohoto žánru velice líbí.