Špatná výchova (2004)

zvláštne natočený film, nie každému podľa gusta, vidno tu veľa záporných komentov - predpokladám, že to budú vačšinou hetero muži, ktorí možno až tak ľahko neprečítaju dušu tohto filmu, pre mňa však jeden z najlepších Almodovarových filmov. 92%

Kokain (2001)

Standartne dobry Johny, je to v podstate uz klasicky pribeh muza mimo zakona , najprv sa dostava na vrchol z ktoreho po case pada, film je to vsak velmi dobre ponaty. 90%

Skála (1996)

jeden z najlepsich akcnych filmov vobec 90%

Hodiny (2002)

Prekvapuje ma najma ze malokto z mojho okolia tento film pozna. Vynikajuci snimok, paradne zenske herecke trio. 91%

Tanec s vlky (1990)

Jeden z mojich naj filmov vôbec. Skutočné kultúrne dedičstvo. Výborný film, očaril ma najmä nádhernou réžiou a hudbou. Costnerova zlatá éra. 93%

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Pre mňa najlepší Indy, neuveriteľná akcia. tradične dobry Ford + bonbonik Connery. Finale v podobe splnenia uloh ako sa dostat ku gralu bolo pre mna priam orgazmom. 95%

Město bohů (2002)

Film som kukal na intraku po opici a divil som sa ako sa ku mne z nicoho nic taky skvost dostal. Velmi velmi podareny kusok . 90%

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Prvý Indy. V detstve som tieto filmy miloval a ostalo mi to. Dokonca som chvilu chcel byt archeolog :) 93%

Matrix (1999)

Originalny snimok ktory ma posadil na zadok. Skvele efekty, hudba a famozne vyvrcholenie. Som vsak jednym zo zastancov toho, ze to malo prvym dielom aj skoncit. Nasledujuce dva ma tak nedostali. 95%

Mlčení jehňátek (1991)

Kultový snímok opradený Oscarmi. Hopkins sa nim dostal do absolutnej hereckej spicky rovnako ako Jodie. Tu naozaj nie je nad cim vahat, je to za plny pocet. Pokracovania su tiez vyborne. 95%