Dům voskových figurín (2005)

Jeden z filmů, který byl velice očekáván a to nejen kvůli tomu, že v jedné z hlavních rolí byla obsazená Paris Hilton. Ale myslím si, že příliš mnoho poprasku pro nic. Řekněme si to na rovinu, Paris Hilton hrát vůbec neumí, a byla spíš taková kulisa. Ale film sám o sobě nebyl špatný. Zase jsme u toho, že parta mladých lidí si udělá výlet, ale místo super zážitků drtivá většina zemře. I když opravdu zajímavé zpracování a děj, který dokonce dával smysl. Ale prostě šlo to udělat líp! Některé otřepané scénky, které se objevují v každým béčkovým hororu, se objevily i tady. Dala bych tomu tak 60%

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Kdyby z celé knížky udělali jen jeden film, udělali by líp. Teď to zase roztrhli, a ty díly samy o sobě jsou o ničem. A budou to vydávat po roce, rok čekat? Prostě komerčně provedení. Tímto naprosto zhanobili dokonalý příběh, jaký se odehrává v knize. Ale i přesto si nemohu pomoc, ale Pán prstenů a Hobit má místo v mém žebříčku oblíbených filmů hodně vysoko.

Nezapomeň na mě (2010)

Vážně jsem moc dobře nepochopila, o čem ten film je. Ukažte mi jednu postavu, která není nějak psychicky narušená. Čím víc osobních problémů, tím je to záživnější? Podle mně je to jen spletená slátanina a to jediný zajímavý je tam příběh jeho malé sestřičky Caroliny. Ale to je vážně všechno. Film o ničem.

Netvor (2011)

Trochu utáhnutý za vousy, musíte být ohleduplní, za občasné prázdné dialogy a pár nesmyslů, ale co byste chtěli? Klasická romantika pro náctiletý slečny. Moje připomínka - ten borec byl rozhodně hezčí, jako "netvor" než ten šampónek!

Panika na Rock Island (2011) (TV film)

Film začal nudně, byl nudný a nudně i skončil. Když už nic, tak jsem čekala aspoň nějaký chodící a zabíjející zombie, když už nic. Ale ani toho jsem se nedočkala.

Zrcadla 2 (2010)

Na rozdíl od některých tady, mně film Zrcadla 2 mile překvapil. A musím říct, že se podle mého názoru povedl i líp, jak jednička. Zaujal mně celý děj, i dokonalé zpracování. Mělo to hlavu a patu. Nebylo to tak poskákaný jak jednička, která v mnohých ohledech ani nedávala smysl. Takže určitě palec hore. :)

Dexter (2006) (seriál)

Jeden z nejzajímavějších seriálů, co jsem viděla. A co je nejlepší na tomto seriálu? Zcela určitě originalita. Není to další obyčejná kriminálka, kterých jsou desítky. A názorně ukazuje, že v každém z nás může sídlit takové zlo. Parádní zpracování a skvělý příběh.