Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Vážně by mě hodně zajímalo, zda tohle lidi opravdu baví. Vůbec v tom filmu nevidím žádný smysl. Jen další banda šílených mutantů sežere další lidi. Co je na tom originálního? Co je na tom po 150x zajímavého? K tomu filmu mě vážně nenapadá jediná věc, kterou bych mohla nějak kladně vyzdvihnout. Vidět tento film byla naprostá ztráta filmu. Nejspíš bych udělala líp, kdybych se dívala do černé obrazovky televize ....

Bojovnice (2011)

Další film v řadě o tom, jak se může skinhead "napravit" a začít pomáhat tak, že ho to nakonec stojí život. Ale přece za dobrou věc, smrt už je nepodstatná, že ano. Ach ta ironie. Ať žije multikulturismus, co?

Lesní duch (2013)

Jako jeden z mnoha dalších hororů v řadě, i v tomto najdete spoustu klišé. Ano, zase mame partičku mladých lidí, zase na samotě v lese, v divné chatě, kde najdete divnou knížku. Všechno Vám napovídá, že byste do toho nemělo strkat nos, ale co je lepšího, než odstřihnout dráty a přečíst knížku? Samozřejmě nahlas. Jakoby někdo z nás četl kdy nějakou cizí knížku nahlas. Teda kromě slabikáře v první třídě. Jeden po druhým začnou pěkně umírat, a diváci z toho mají být vyděšení a odvaření - jaký je to další super hororový snímek? Tak okey, musím uznat, tohle se jim zase nepovedlo.

Carrie (1976)

Tento film pro mě byl naprostým zklamáním. A to především díky herečce Sissy Spacek, která celou dobu vypadala jak na drogách, do role se podle mě nehodila a celkově mi byla neuvěřitelně nesympatická. Jí bych obsadila přesně do role z filmu o psychiatrické léčebně. Film jsem dodívala do konce jen s hodně úsilí a asi 3x jsem u něho skoro usla. Naprosto otřesný remake, který nezachrání už vůbec nic!

Zlatý holky (2010)

Jako komedii bych to určitě nenazvala, ale jako drama z všedního života určitě ano. Nebylo to tak špatný, jak to tady všichni kritizujete, mě to zaujalo.

Něco na té Mary je (1998)

Ne, opravdu se mi to nelíbilo. Opravdu mi to nepřišlo ani vtipný, ropzotmilý, romantický a rozhodně bych to nikdy nechtěla vidět znovu! Cameron Diay v roli hloupé holky, která neví co chce... ale všichni jí prostě milují! Jo - úchylové, kteří ji sledují a jeden si kvůli ní nechá zlomit i páteř? To vážně nevím. Víc, jak stupidita celého scénaře mě zaráží naprosto ubéhý výběr herců a dementní dialogy v celém filmu!

Nádherné bytosti (2013)

Jediný, co se mi na tom nezdá, jsou herci. Nemohli najít někoho trochu hezčího? Talentovanějšího? Především Alden Ehrenreich svou roli naprosto nezvládl. Navíc se na něho ještě ani nedá koukat. Příběh se mi líbil, zaujal mě. Ale některé scény jsou vážně přiškrcený za vlasy. A nejhorší na tom ale pak zůstává, když se na to dívátě s tím otřesným českým dabingem, který v místech ani naprosto nesedí.

Nezvratný osud 5 (2011)

Podle mého názoru nejhorší díl. Začátek zajímavý, ale pak jako by došly nápady, nebo rozpočet. Od kdy se tento film řídí heslem "zabij"? Tady jen postupně umírala parta ztroskotanců, kteří neměli nic lepšího na práci, než se zabíjet navzájem. Škoda, no.

Grave Encounters (2011)

Kdo neuvidí, neuvěří. První půlka filmu naprosto o ničem, nudná a bez čehokoliv aspoň trochu koukatelnýho. Ale pak se najednou všechno změní. Pořád čekáte, kdy přijde ten okamžik, že něco odporného a strašidelného skočí před kameru, a ono potom opravdu skočí. Už chápu, kde se berou různý ty hororový fotky, co kolují na FB. Tady v tomto filmu. Efekty jsou naprosto bravurní. Ale děj? Ten tam žádný není. Nic není vysvětleno, a ani jinak to nelze pochopit. A otázka na konec, jak se on dostal ven? Dostal se ven? Poslední záběr je, jak tam po lobotomii leží na zemi a říká, že může jít domů… A konec prostě!

Jak na holky (2009)

Ze začátku vtipný, ale pak se z toho stala otřepaná, romantická kravina.