Riddick (2013)

To nemozete toto mysliet vazne!!!!!!!!!! 1hviezda aspon za sympatickeho psa

Machete zabíjí (2013)

tomu Rodriguezovi som kedysi tie filmy zral lebo boli ine,uletene,nevsedne.....ale,toto dokazuje on to fakt nevie.toto je jedna z najvacsich sraciek ake som kedy videl.ked uz dufate ze to vacsia sracka nebude tak vas zasa prekvapi aka vacsia sracka to byt moze.jednu hviezdu som dal iba za Mela Gibsona,lebo mi chybal.inak je to absolutny ODPAD!!!!!!!

Ctihodný občan (2009)

nebyt pridementeleho zaveru dam tam plnych 100%,co si kto chcel dokazat tym koncom.nebýt toho film by u mna suverenne patril medzi top 10

Gravitace (2013)

Klaustrofobicky zazitok najhrubsieho zrna,clovek sa po takomto filme ide pozriet na vecenu oblohu a povie si:"nechcel by som !!!!!!"Vynikajuci film.

Zmizení (2013)

velmi dobre osadenien a atmosfera.Gyllenhaalovi som ja doteraz nevedel prist na chut,ale tu jednoznacne kralujem svojim vykonom.jeho najlepsi film

Plán útěku (2013)

Na staru skolu sa vzdy dobre pozera.Jy bych tomu Arniemu doprial tocit filmy este dalsich 50 rokov.jemu bych dal za ten Karakasch a nemcinu aj 5hviezd :DDD

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Ja sa tu niekedy velmi bavim na XY recenzentov s ktorych tu ma aspon polovica minimalne 4 oscary a uz co to odtocene.a co ste v tomto pripade ako cakali?je to imidzovka v ktorej je viac ako jasne mozete najst milion chyb,ale Swordfish nieje film na ktory budete este tyzden mysliet.po tyzdni si uz ani nespomeniete co ste videli,ale zabava to zla rozhodne nebola,pretoze ja som cakal film daleko horsi

2 zbraně (2013)

po vzhliadnuti traileru som ani velmi nevedel co od toho cakat,ale...velmi prijemne prekvapenie.dobre obsadenie,ako tu uz niekto pisal Wahlergovi uloha sadla paradne,Washington tradicne dobry a ked niekto zapotil tak vacsinou jak sa patri.u mna to je za 4 hviezdy ale plnohodnotne

Oddělen (2011)

Ani neviem čo k tomuto dodať. Na tento film potrebujete to,čo ja som v ten moment mal. Kľud,pokoj,správnu náladu,čistú hlavu,vypnúť sa,schopnosť zamyslieť sa a dostanete to čo som ja zaručene ja dostal.Slovne vyjadriť hodnotenie tohto filmu: Ďakujem