Noc na Karlštejně (1973)

Muzikálové filmy doslova nesnáším.. Jakmile se třeba i v seriálu vyskytne muzikálový díl, okamžitě vypínám. No, Noc na Karlštejně je snad jediný muzikál, který mám ráda. Česká klasika se skvělými hereckými výkony, na kterou se vždycky ráda podívám.

Pompeje (2014)

Gladiátoro-katastrofický film s láskou uvnitř. Nic převratného jsem nečekala a nic převratného to ani nebylo, takže vlastně splněné očekávání...

Kocour v botách (2011)

Docela pěkná pohádka, ale to vejce mě opravdu neskutečně deptalo..

Hvězdný prach (2007)

Opravdu moc hezký, romantický, pohádkový příběh.

Interstellar (2014)

Kvalitní scífko, Nolan potěšil. Jediné, co mi občas nepřišlo vhod, byla místy až zbytečně dramatická hudba. Ale celkově super podívaná, děj pěkně odsýpal, žádná nuda. Rozhodně to za ty penízky stálo..

Kick-Ass 2 (2013)

Snímek neurazí, ba i pobaví. Jako komiks se povedl svojí ulítlostí, postavama, akcí a prostě tím vším, ale na jedničku nemá.

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Od filmu jsem čekala víc zábavy, ale bohužel jsem se u něj celkem nudila. Co se ale musí nechat, je Jackův skvělý herecký výkon.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Nic horšího jsem snad ještě neviděla. Neskutečně trapné příběhy prokládané ještě trapnějším dějem, nebo jak to mám vůbec popsat.. Nechápu, jak se obsazené hvězdy k tomuhle mohly propůjčit.