Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak skvěle to začalo, výborně to pokračovalo, dobře navazovalo a teď už se to průměrně táhne ke stále nepřicházejícímu konci. Prosím, ať už to skončí, jinak ještě budu muset změnit * :(

Jak vycvičit draka (2010)

Budu opakovat to, co už zde mnohokrát zaznělo, ale já bych prostě toho draka taky chtěl. Na druhou stranu, když se podívám na svého psa, tak už ho vlastně tak trochu mám. Taky potřebuje žrát, má krásný oči, "lítá" jako splašenej, nechá se ode mě pohladit, akorát ten oheň neumí prskat a neproletím se na něm. :-) Chci tím říct, že Jak vycvičit draka je naprosto úžasný rodinný film, na kterém si snad každý něco najde. Maminka lásku, tatínek draky a děti ty souboje :-) Prostě paráda, fakt se mi to líbilo! 95%

Johnny English se vrací (2011)

Musíte si uvědomit, že se jedná o parodii s cílem pobavit a alespoň u mě se to filmu podařilo dokonale. Několikrát jsem brečel smíchy a ani pořádně nevěděl, proč se směju. Není to nádherné? :) Děj je o ničem, ale já prostě tenhle absurdní humor žeru i s navijákem :) Skvělý Atkinson, vtip střídá vtip, občas typický britský suchý humor, šmrnc a spád. Mně se film líbil.. a hodně.

Jump street 21 (2012)

Nebylo to špatný, bylo to dobrý, ale nebylo to lepší, než dobrý. Chvílema jsem se nudil. Nebýt závěrečný honičky, byly by to hvězdy 2..

Jurský svět (2015)

Byl jsem velmi překvapen, jak pozitivní hodnocení film má... Má očekávání byla obrovská, ale pro mě jedno z největších zklamání, které jsem absolvoval v kině - ještě ke všemu ve 3D. Jsem velkým fandou Jurského parku, všech dílů, nechápal jsem kritiku "2 a 3", ty díly mi přišly v pohodě. Po zhlédnutí týhle patlaniny jsou ale doslova mistrovským dílem!!!! K Jurskému světu.. První půlhodina naprostá nuda, neschopnost vytvořit správné napětí a atmosféru. Z raptorů, kteří byli obávanými zabijáky, tady dělají štěňátka, z ostatních dinosaurů debily a z lidí spravujících park s největšími zabijáky, dělají nesvéprávné dementy, kteří mozek používají.. nepoužívají. Občas jsem se v kině styděl za autory filmu, neboť jsem nevěděl, jestli to myslí vážně nebo si dělají srandu z diváků, či sami ze sebe. Film měl mít všechno, napětí, efekty, příběh. Ale bohužel neměl nic. Za 2 hodiny jsou 2 kvalitní 3D efekty málo, příběh neexistoval, napětí negradovalo. Nečekal jsem nějaký hluboký myšlenky, ale zpomalený záběr na ženskou, která na podpatcích a se světlicí v ruce zdárně vyhrává sprinterský souboj s T-Rexem, to je silná káva i na mě. Pokud to tedy nebylo myšleno jako parodie. Do celý týhle patlaniny byly uměle tlačeny emoce amerického typu, ve stylu dvou udatných bratrů, kteří právě unikli obrovský hladový bestii a přijde jim to vtipný nebo trapně zasazeného a znovu vznikajícího milostného páru.. Naprostá tragédie.. nebýt raptorů a scény s prasetem, zvažoval bych i odpad...

Katy Perry - Firework (2010) (hudební videoklip)

Moje nejoblíbenější písnička od ní, navíc s klipem, který je o něčem jiném než o ukazování jejích předností (které sice jsou impozantní), ale.. :D prostě paráda.. :)

Katy Perry - Teenage Dream (2010) (hudební videoklip)

Nevím, jak přesně tohle hodnotit. Nejde hodnotit samotný klip, je potřeba do toho započíst i muziku. A muzika se mi líbí. Klip je prostě takovej obyčejnej, aby to vydělalo co nejvíc peněz. A když připočtu tu postelovou scénku, tak nám to dohromady dává 3* :)

Kdo hulí, ten umí (2001)

Jo, kdyby mi bylo 12, tak je tohle ten největší odvaz a fakt hustej nářez. Jenže mi 12 není a tak jsem vlastně až tak moc nebavil. Výstupy Jamalla a toho druhýho, už si nepamatuju, jak se jmenoval, mě opravdu nepobavily. Všechno to bylo tak nějak moc praštěné, což mi obvykle nevadí, ale tady mi to nějak nelícovalo. Přitom rozjezd byl slušný, aneb týpek co hoří a vyskočí z okna.. jenže pak film vyšuměl a neusnul jsem jenom díky Rammsteinům, kteří mě "probudili". 20%

Kingsman: Tajná služba (2014)

tak tohle jsem nečekal.. naprostá bomba!! rozhodně to nesedne každému, ale mně se to přesně trefilo do noty.. mix akce, humoru, noblesy a brutality v naprosto vyváženém podání s perfektními hereckými výkony!