Nemyslíš - zaplatíš! (2010)

Vy, co ohrnujete nos nad reklamou.. aspoň je to reklama, která má smysl. Na rozdíl od spousty jiných.

(Ne)zadaní (2013)

Nezklamal, pobavil a to tak, že jsem se při některých scénách opravdu nedokázal bránit záchvatu smíchu. Určitě jsou lepší filmy, ale naprostá pohodovka, od níž nelze očekávat o moc víc, než opravdu nabídne :)

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Odpovědi debilů - pardon 4* - rádi se smějeme cizímu neštěstí, že? :) moderátor, hosti, reklamy.. odpad! = 2*

Okresní přebor (2010) (seriál)

Kopal jsem okresní přebor, proto 5* hvězdiček.. kdo nezažil, nepochopí :D

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Tohle je jednička, ne? Ta si jednu hvězdu zaslouží, protože když tahle "pecka" přišla, na pár dílů jsem se podíval.. Ale rychle jsem přestal..

Pád Třetí říše (2004)

Tento film jsem si velmi oblíbil. Popisuje totiž 2. světovou válku z pohledu Němců, ba přímo samotného Führera. A takových pohledů na věc nebylo natočeno, zdokumentováno či jinak prezentováno, mnoho. Vše je z pohledu spojenců. Tento film krásně ukazuje, jak si čelní představitelé 3. Říše mysleli, že konají správnou věc (správné věci). Ukazuje Hitlera, který byl prý v soukromí velmi charismatický a zábavný, ale také náladový a výbušný (čerpám z knih), jak byl oddán Německu a to, že všechna ta zvěrstva páchal, alespoň na konci války, z přesvědčení, že koná dobro. Film uvádí rovněž pravdivé údaje o tom, jak Hitler plánoval protiútoky jednotkami, které už dávno neexistovaly. Prostě se dočista pomátl. Až na manžele Goebbelsovi můžeme vidět, že i nacisté byli lidi, kteří měli strach, city a své přesvědčení. Proto se nabízí otázka, proč takto velký konflikt vypukl? Ještě že dnes už je situace o mnoho lepší. A můžeme mít jistotu, že pokud by snad vypukla 3. světová válka, bude to ta poslední. Aneb jak řekl Albert Einstein: Nevím, čím se bude bojovat ve 3. světové válce, ale ve 4. to budou klacky a kameny.

Pan Tau (1971) (seriál)

Další hrdina mého dětství. Tak mě napadá.. dělal jsem vlastně v klukovských letech něco jiného než čuměl na bednu, protože to je asi 40cátý hrdina mého dětství :D

Pařba v Bangkoku (2011)

Úroveň, kterou jednička nastavila, Bangkok nepřekonal, i přes to jsem se smál a mezitím občas poněkud rozpačitě poslouchal a sledoval, co všechno je možné natočit a s údivem přemýšlel, kde se na takové filmy berou peníze. O něco horší než jednička, ale stejně dávám 4*, protože jsem nemusel 102 minut používat mozek :))

Pařba ve Vegas (2009)

Tahle ptákovina mě zaujala hlavně tím, že je to ptákovina. Film jsem si pouštěl na dovolené na horách a než jsem to pustil, chtělo se mi po "náročném" dni spát. Po prvních minutách jsem se ovšem probral a prosmál jsem se až ke konci filmu, po němž jsem spokojeně usnul. 80%

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Nic novýho aneb to, že jíme sračky a zdraví škodlivý věci, víme všichni. To, že jsme šizeni, taky víme všichni a to, že věci v obchodech jsou kolikrát prošlý, to taky víme všichni. Slavní hodnotitelé, kteří hlásají jak je to U NÁS špatný, patrně nikdy nebyli v zahraničí. Tam je to VĚTŠINOU to samý, akorát v bledě modrým. Jediný překvapení pro mě bylo, že energiťáky nejsou až tak škodlivý, jak jsem se domníval. A čím mě to vyloženě naštvalo, dělali si srandu z mejch oblíbenejch špaget z konzervy, kečupem a sejrem. :)