Memory (2022)

Pořád se nestačím divit co za "odborníky"na filmy na CSFD mají. Je to jeden větší de bil za druhým skoro mám pocit ,že když už mají někde v ústavech málo zábavy, tak dají jejich členům přístup na internet a tam pouze přístup na tuto stránku.  Vy co tu hodnotíte práci jiných a celkem dost úspěšných lidi asi vůbec o tom nic nevíte a absolutně jste v životě nejspíš nedokázali nic.  Kéž by tuhle stránku majitel konečně uzavřel.  Vždyť už existuje tisíce lidí co se sem přijdou podívat a když hledají dobr, film na večer, tak nejdou podle hodnocení od nejvyššího, ale naopak.  To už vypovídá samo o sobě o debilitě recenzentů  zde :)))

Válka zítřka (2021)

Film je dobrý s mě jako zábava stačí. Nikdo asi nečekal Oscara za tohle, ale opět se ukazuje , ČSFD nemá vůbec vypovídající hodnotu , díky imbecilům , kteří tu hodnotí filmy. Tolik keců co jaký režisér má dělat a jak co měl natočit atd. atd. atd. Jak si to muže někdo vůbec dovolit hodnotit ? Kolik je v České Republice asi tak lidi co mohou ohodnotit práci herce , který má vyšší zisky jak součet všech příjmů debilů na tomto hodnotícím serveru ? Odpověď tak do 50 lidi v CZ a žádný z nich tu určitě nepíše recenze ! Tahle stránka by se měla zavřít a označit za lživou a nic než lži tu nenajdete.

Jiný život (2019) (seriál)

Zdravím všechny , hlavně tu bandu tady rádoby odborníků na filmy a tvorbu obecně. Předně nápisu ze seriál se mi líbí dívám se na to pro zábavu a protože se mi i docela líbí jak vypadá ta loď , samozřejmě znám lepší seriály. Proč hlavně zrovna tady reagují je proto , ze už tu and převládá jednoduchá hloupost a drzost lidi kritizovat obecně něčí práci ,když k tomu nemají ani špetku zkušenosti a nemluvě o vzdělání či nějakém vůbec počinu kolem filmu. Jedinci (spíše iˇbecilove) daji odpad za něčí práci a přitom sami v životě a své profesi určitě neumí ani na odpad pracovat natož ze by oni uměli natočit aspoň pět pater pod odpadem,ale tady na ČSSD už to ne i o reálné recenzi nějakého pořadu ,ale pouze o pomlouvani a výpovědní hodnota recenzi na filmy či seriály je daleko od skutečnosti. Je tu spousta kvalitních filmu , a tu se najdoe hromady ignorantu co klidně daji odpad či hvězdu a Ti největší hlupáci z nich ještě jmenuji režiséra a píšou jak to měl ten či onen natočit a jak by to udělali kdyby byli na jeho místě :-) To se mi opravdu líbí jak nějaký takový člověk přízemní co nepozná kamerou a strihacim pultem od svého sveraku někde v kolbence tady radi režisérem co točí kvalitní filmy za miliony dolaru a ještě mu chtějí radit 😀Tahle stránka už začíná být rok od roku větší a větší odpad díky lidem , kterým si tu píší lži a ne recenze. Děkuji za pochopení a věřím ze se tu najdete a příště třeba se zamýšlíme než date něčí práci odpad podle me na to tady nikdo nemáme vzdělání ani zkušenosti psat o něčem odpad . Ps pro pobavení mám jeden film co bych rad takto označil a to je Žraloko tornádo či jak se to přesně jmenuje a kdo zná tak pochopí zda tento seriál je takto také natočen? Jako vážně ! ? Fakt toto má být odpad tudíž ve stejně nekvalitne natočeny jako zmíněni film ? Ale to jen pro příklad a navíc nedal jsem ani zmíněnému filmu odpad a nedám , protože si myslím ze se i snaha se přeci cenni :-)

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Je to zabavne a na nicim nevyuzitelnou volnejsi odpoledni hodinku se to hodi:-)

Sněžní pavouci (2007) (TV film) odpad!

Ty v..e to byla zase s..č.a bože dej mi sílu tohle přežít bez náslesků. Ps: omlouvám se byl jsem skoro sprostý.

Nájemní vrazi (1995)

No nestihal jsem obcas se ani nadechnout pro me super film bez vyhrad.Akce,napeti vseho akorat pekne naservirovano:-)

Let vetřelce (1991)

Film je vyborny a rozhodne to není ztraceny cas.

Avengers (2012)

No filmek ze vším všudy a dokonce se to obešlo bez nějakého romantickeho blafu jako ve většině amer. filmech a hned od začátku pěkná akce a žadný velký keci okolo,ale už to tak bývá zase najde pár jedinců co si za život nevytřeli p...l bez pomoci a hned kritizují film který se povedl a není na něm nic tak strašně špatného , že by sis zasloužil jednu či dvě hvězdy.Dávám 5*,protože je to výborný a poslední min za titulkama mluví za vše:-D

Red (2010)

Měl jsem z tohoto filmu jen a jen dobrý pocit a bavil jsem se a navíc to bylo super že i v 60ti se dá dělat spousta srandy a ne sedět v obyváku u bedny nebo se nechat vodit jak pejsek někde po výprodejích v obchodáku:-D A nesnáším ty lidi co kritizují americké filmy s "důchodci" a že je to samé klišé a vybrakované staré pecky a podobně a co se točí u nás?Jedna sračka za druhou se koukněte do programu co to je když se mě snaží krmit slátaninama jako je ulice a ordinace a gympl a základka a další "povedené" rádoby umělecká díla a co film u nás?Skoro nula a komedie ?sem tam nějaká....zvracel bych mít slabší žaludek!