Smrtonosná past (1988)

No a pak,že to nejde s humorem....není nad udělat si soukromou párty horních patrech mrakodrapu s partou teroristů ,kteří se sice občas chovají jako totální blbci,ale o to je pak krásnější pohled na posledního plachtícího vzduchem:-D Není nad zvolat ještě jednou ještě jednou a nebo rovnou 5x :-)

12 opic (1995)

Rozhodně dávám dobré hodnocení,ale je pravda,že jsem se občas ztratil v ději a to, ale nemusí být nutně chyba filmu a nebránilo mě nic se kouknout se s odstupem času ještě jednou a bylo to o mnoho lepší. Výhrada možná jen na prostředí v jakém se to odehrávalo to je taky spíš subjektivní názor.

Muži v černém 3 (2012)

mě tohle pokračování zaujalo už tím,že se to odehrává v minulosti a perfektně doplňuje celou trilogii a o to víc,že to mělo celkem slušný spád za mě určitě 4hvězdy a to jen proto ,že jsou mě některé filmy bližší a těm jsme dal max.

Rychle a zběsile (2001)

Tenhle film patří mezi ty dobré a určitě kdybych nevěděl na co kouknout tak tady člověk chybu určitě neudělá. Polda v utajení je skoro v každém druhém filmu není to originál,ale co má to bavit a být zajímavé a tady je obojí.

Titanic (1997)

Už jen za to kolik času a práce dalo tenhle film natočit dávám max hodnocení a to že se povedl už stejně asi každý ví. ps : odpad kdo uděluje tak k tomu jen dodám se.ru.na.to (ně) :-D

96 hodin (2008)

Co dodat my máme popelku a oni hodné taťky co se nebojí akce a samozřejmě mají potřebný arsenál :-D

Matrix (1999)

Pohodička na večer plná super efektů,které občas člověka přirazí hluboko do křesla.

Likvidátor (1996)

Já se nenudil nebylo proč film plní co má zabít čas:-D

Star Trek (2009)

Je to super podívaná kde se šlo ihned na věc bez větších keců a co se týká příběhu ten vůbec neřeším prostě je to Star Trek v pěkném novém kabátku:-D

Hvězdná brána (1994)

Jsem opravdu skalní fanoušek Hvězdné brány,ale tenhle film trošku pokulhává na všech frontách jen ten nápad ten byl originální a proto seriál je už jiný kafe.