Srbský film (2010)

Velmi silný zážitek s tím, že na konci jsem se cítil asi podobně jako dostat jednu mezi oči od Mikea Tysona...nemá cenu hodnotit obsah, stačilo mi užít si své emoce při něm...a nyní se smát...život je sranda a je na každém, jak se k němu postaví

Pěst Ježíšova (2012)

V určitých směrech to překonává i scény s motorovou sekačkou v Braindead

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Jeden gag či hláška za druhým, smál jsem se v podstatě celý film. Dříve bych ohrnoval nos, že to je pokleslé, nyní si to plně vychutnávám. Stačí změnit pohled na svět a přestat hodnotit, co je "dobré" a co "spatné".

Ochránce (2012)

Od cca 20 minuty nepřetržitý sled akce, kdy hlavní postava nerozlišuje koho a jak sejme. Připomělo mi to počtem mrtvol http://www.csfd.cz/film/32461-borsalino-a-spol/, který jsem sledoval někdy v 80 letech a ty mrtvé v něm počítal, tady to moc nešlo

Nádherná Zelená (1996)

Na můj vkus nádherně ulítlý filmík o realitě v "civilizovaném" světě a přirozeném životě jako alternativě.

Když kámen promluví (2010)

Nehodnotím film, hodnotím to, že Jarda Dušek žije jak žije, že přišel na to, že každý jednotlivec má svůj vlastní pohled na svět a že si plně zodpovídá za to, co žije, a vůbec není k jeho vnitřní spokojenosti podstatné to, co si o něm myslí ostatní. Stačí žít s láskou v srdci.

Iluze - film o vlaku (2003)

Vůbec jsem nevěděl o čem to je a když nepočítám Big Lebowski, na který koukám každou chvíli, tak jsem se dlouho u ničeho takhle nepobavil

Vrchní, prchni! (1980)

Poprve jsem viděl tak v roce 1982, humor i prostředí, kde se natáčelo, mi je hodně blízké. Od té doby jsem si oblíbil Abrháma a někdy si pletu Vránu s Králíkem.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Poprve jsem viděl jeden díl v roce 2011 v kouzelné školce, teď mám všech 40 dílů a často koukám se svým synem, jeho to sice ještě moc nebaví, mě ale ano